- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG KWK884520M beépíthető borhűtő
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Vasárnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Vasárnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Vasárnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Kedd | 8990 Ft |
Cikkszám: 31621
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 566 mm |
| Magasság | 455 mm |
| Energiaosztály | A |
| Kivitel | beépíthető |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Éves energiafogyasztás | 83 kWh/év |
| Klímaosztály | N-ST |
| Hűtőtér nettó térfogat | 49 liter |
| Hűtőtér leolvasztási módja | automatikus |
| Zajszint | 39 dB(A) |
| Hűtőtér technológia | statikus |
| Polcok | fa - 2 db + 1 db műanyag |
| Hűtőszekrény | igen |
| Szín | fekete |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- LED-kijelző, érintőkapcsolós vezérlés a tetőpanelen
- Különböző méretű és alakú palackokhoz
- 18 palack tárolására alkalmas
- Különböző méretű és alakú palackokhoz
- 18 palack tárolására alkalmas
A HŰTŐGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92








































































