- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux LIT30230C elektromos főzőlap
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Péntek | ingyenes |
| Budapest +20 km | Péntek | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Péntek | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Szombat | ingyenes |
Cikkszám: 23419
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 290 mm |
| Mélység | 520 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Főzőlap tipusa | dominó főzőlap |
| Főzőzóna-teljesítmény | 3,7 kW |
| Elektromos főzőlap | igen |
| Szín | fekete |
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 2 db indukciós főzőzóna
- Touch Control
- gyerekzár
- maradékhő kijelzés 3 lépcsőben
- Stop&Go
- edényfelismerés
- Időzítő
- Power Booster
Főzőzónák - hátsó: indukciós, 1400 W / 2500 W 145 mm
- első: indukciós, 2300 W / 3400 W 210 mm
- Touch Control
- gyerekzár
- maradékhő kijelzés 3 lépcsőben
- Stop&Go
- edényfelismerés
- Időzítő
- Power Booster
Főzőzónák - hátsó: indukciós, 1400 W / 2500 W 145 mm
- első: indukciós, 2300 W / 3400 W 210 mm
A FŐZŐLAP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92







































































