- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG IKB32300CB elektromos főzőlap
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | ingyenes |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Holnap | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Szombat | ingyenes |
Cikkszám: 33634
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 290 mm |
| Mélység | 520 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Főzőlap tipusa | dominó főzőlap |
| Főzőzóna-teljesítmény | 3,6 kW |
| Elektromos főzőlap | igen |
| Szín | fekete |
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- gyerekzár, funkciózár
- 2 indukciós főzőzóna
- érintővezérlés
- kikapcsolható hangjelzés
- OptiHeat Control - 3 lépéses maradékhő kijelzés
- Könnyű és gyors installáció (bepattintós rugókkal)
- percszámláló
• Főzőzónák:
- hátsó: indukciós, 1800/2500 W / 180 mm
- első: indukciós, 1800/2500 W / 180 mm
• Összteljesítmény: 3,6 kW
- 2 indukciós főzőzóna
- érintővezérlés
- kikapcsolható hangjelzés
- OptiHeat Control - 3 lépéses maradékhő kijelzés
- Könnyű és gyors installáció (bepattintós rugókkal)
- percszámláló
• Főzőzónák:
- hátsó: indukciós, 1800/2500 W / 180 mm
- első: indukciós, 1800/2500 W / 180 mm
• Összteljesítmény: 3,6 kW







































































