- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux KBW6X beépíthető borhűtő
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Péntek | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Péntek | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Péntek | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Szombat | 8990 Ft |
Cikkszám: 21863
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 554 mm |
| Mélység | 560 mm |
| Magasság | 440 mm |
| Energiaosztály | F |
| Kivitel | beépíthető |
| Kialakítás. | Egyajtós mélyhűtő nélküli |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Éves energiafogyasztás | 100 kWh/év |
| Klímaosztály | N-ST |
| Hűtőtér nettó térfogat | 49 liter |
| Hűtőtér leolvasztási módja | automatikus |
| Zajszint | 38 dB(A) |
| Hűtőtér technológia | statikus |
| Hűtőszekrény | igen |
| Szín | fekete |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
Hűtőtér technológia: 5 Celsius és 20 Celsius fok között beállítható
hőmérséklet
Polcok: 2 fa, teljes szélességű + 1 műanyag, teljes szélességű
- 450 mm beépítési magasság
- LED-világítás
- Lefelé nyíló ajtó
- Digitális kijelző érintővezérléssel
hőmérséklet
Polcok: 2 fa, teljes szélességű + 1 műanyag, teljes szélességű
- 450 mm beépítési magasság
- LED-világítás
- Lefelé nyíló ajtó
- Digitális kijelző érintővezérléssel





































































