- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EW7F5692QE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19273
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,44 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 48 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | A |
| Max. centrifuga fordulat | 1600 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 44,9 % |
| Max. ruhatöltet | 9 kg |
| Zajszint maximum | 72 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Ökoinverter motor
- Textilkímélő Care dob
- Nagy LED kijelző
- Gyerekzár
- Woolmark minősítés: Woolmark Blue + Ariel/Lenor
- EcoLine készülék
- WIFI funkció - Electrolux mosógép applikáció
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- SteamCare technológia a mosást egy gőzös ciklussal fejez be
- SmartSelect rendszer: a program és az intenzitás kiválasztásával minden további beállítás már automatikus
- SteamRefresh gőzprogram
- FreshScent program - egy kis illatot kever a frissítő gőzhöz
- Mosási programok: Quickcare 59Min, pamut, műszál, kímélő mosás,
gyapjú, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, Steam Hygiene, farmerprogram,
Sportruha, Rapid 20 Min, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1
- Applikációval elérhető programok: outdoor, pléd, Training Gear, kabát, sport
ruházat, síruha, cipő, ágynemű XL, függöny, párna, törölköző, Pet Hair,
vasalást könnyítő, antiallergén, baba ruházat, vászon, One Item Fast, gőz
(kasmír), Steam Refresh, ing, tisztítás, selyem
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Bejövő vízcső hossza: 130 cm
- Kábelhossz: 1,62 m
- Textilkímélő Care dob
- Nagy LED kijelző
- Gyerekzár
- Woolmark minősítés: Woolmark Blue + Ariel/Lenor
- EcoLine készülék
- WIFI funkció - Electrolux mosógép applikáció
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- SteamCare technológia a mosást egy gőzös ciklussal fejez be
- SmartSelect rendszer: a program és az intenzitás kiválasztásával minden további beállítás már automatikus
- SteamRefresh gőzprogram
- FreshScent program - egy kis illatot kever a frissítő gőzhöz
- Mosási programok: Quickcare 59Min, pamut, műszál, kímélő mosás,
gyapjú, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, Steam Hygiene, farmerprogram,
Sportruha, Rapid 20 Min, Eco 40-60, Memory 1 / Favourite 1
- Applikációval elérhető programok: outdoor, pléd, Training Gear, kabát, sport
ruházat, síruha, cipő, ágynemű XL, függöny, párna, törölköző, Pet Hair,
vasalást könnyítő, antiallergén, baba ruházat, vászon, One Item Fast, gőz
(kasmír), Steam Refresh, ing, tisztítás, selyem
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Bejövő vízcső hossza: 130 cm
- Kábelhossz: 1,62 m
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92

















































































