- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG TR9396CE szárítógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Vasárnap | ingyenes |
| Budapest +20 km | Vasárnap | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Vasárnap | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Kedd | ingyenes |
Cikkszám: 28777
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 636 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | B |
| Energiafogyasztás | 0,92 kWh |
| Kivitel. | hőszivattyús kondenzációs |
| Max. ruhatöltet | 9 kg |
| Zajszint | 61 dB(A) |
| Dob anyaga | Protex |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
Max. ruhatöltet: 9 kg
Energiafogyasztás: 170 kWh/év
Zajszint: 61 dB(A)
Dob anyaga: rozsdamentes acel, szövetkímélő Protex
Extra tulajdonságok:
- 3D Scan technológia
- WiFi kapcsolat, AEG szárítógép applikáció
- Hőszívattyús szárítási technológia - akár 40%-os energiamegtakarítás
- fekete panel, fekete ajtó
- PreciseDry nedvesség- és töltetérzékelő technológia
- SensiDry® technológia alacsony hőfok, kíméletes szárítás
- Az AbsoluteCare® Plus 9000–es szárítógép
kivételesen szárít, és óvja a ruhákat a 3DScan technológia és az Absolute
Care® rendszer segítségével. Felméri a nedvességet a szövet belsejében is,
így a több rétegű anyagot is egyenletesen szárítja. A ruhák, a pehelykabátok
könnyűek és melegek maradnak
- Irányváltó dob - megakadályozza a ruhák gyűrődését és összegabalyodását
Energiafogyasztás: 170 kWh/év
Zajszint: 61 dB(A)
Dob anyaga: rozsdamentes acel, szövetkímélő Protex
Extra tulajdonságok:
- 3D Scan technológia
- WiFi kapcsolat, AEG szárítógép applikáció
- Hőszívattyús szárítási technológia - akár 40%-os energiamegtakarítás
- fekete panel, fekete ajtó
- PreciseDry nedvesség- és töltetérzékelő technológia
- SensiDry® technológia alacsony hőfok, kíméletes szárítás
- Az AbsoluteCare® Plus 9000–es szárítógép
kivételesen szárít, és óvja a ruhákat a 3DScan technológia és az Absolute
Care® rendszer segítségével. Felméri a nedvességet a szövet belsejében is,
így a több rétegű anyagot is egyenletesen szárítja. A ruhák, a pehelykabátok
könnyűek és melegek maradnak
- Irányváltó dob - megakadályozza a ruhák gyűrődését és összegabalyodását














































































