- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EW2F527BE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19282
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 547 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,45 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 40 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1200 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53.6 % |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
Kivitel: elöltöltős keskeny mosógép
Centrifugálási hatékonyság: B
Max. centrifuga fordulat: 1200 ford/perc
Visszamaradó nedvességtartalom: 53.6 %
Max. ruhatöltet: 7 kg
Energiafogyasztás: 0,45 kW/h
Vízfogyasztás: 40 l/ciklus
Zajszint (max): 74 dB(A)
Tömegkiegyenlítés: van
Vízcsatlakozás: hideg
Extra tulajdonságok:
- Szövetkímélő dob
- Sensi Care töltetérzékelő rendszer
- Ökoinverter motor
- pillanatmegállítás
- áramszünet memória
- 180 fokig nyitható ajtó
- Time Manager funkció (4 fokozat)
- LED kijelző - idővisszajelzés, érintőkapcsolókkal
- 3 rekeszes por/folyékony mosószeradagoló
- Woolmark minősítés : Woolmark Blue
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, Gyorsmosás
(14 perc), öblítés, centrifuga/szivattyúzás, farmerprogram, sportruha,
selyem, takaró, kültéri ruházat, Hygiene, Eco 40-60
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Bejövő vízcső hossza: 130 cm
Kábelhossz: 1,8 m
Centrifugálási hatékonyság: B
Max. centrifuga fordulat: 1200 ford/perc
Visszamaradó nedvességtartalom: 53.6 %
Max. ruhatöltet: 7 kg
Energiafogyasztás: 0,45 kW/h
Vízfogyasztás: 40 l/ciklus
Zajszint (max): 74 dB(A)
Tömegkiegyenlítés: van
Vízcsatlakozás: hideg
Extra tulajdonságok:
- Szövetkímélő dob
- Sensi Care töltetérzékelő rendszer
- Ökoinverter motor
- pillanatmegállítás
- áramszünet memória
- 180 fokig nyitható ajtó
- Time Manager funkció (4 fokozat)
- LED kijelző - idővisszajelzés, érintőkapcsolókkal
- 3 rekeszes por/folyékony mosószeradagoló
- Woolmark minősítés : Woolmark Blue
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, Gyorsmosás
(14 perc), öblítés, centrifuga/szivattyúzás, farmerprogram, sportruha,
selyem, takaró, kültéri ruházat, Hygiene, Eco 40-60
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Bejövő vízcső hossza: 130 cm
Kábelhossz: 1,8 m








































































