- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EW6F8482E mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19295
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 547 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,47 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 43 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 8 kg |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- FullWash 45' program - Teljes töltet mosás 45 perc alatt 30 fokon
- AI WashAssist: AI‑algoritmussal működő Sensi Care fejlett töltetérzékelő technológia
- Steam Hygiene program
- Szövetkímélő dob
- Ökoinverter motor
- pillanatmegállítás
- áramszünet memória
- 180 fokig nyitható ajtó
- Time Manager funkció
- LED kijelző - idővisszajelzés, érintőkapcsolókkal
- 3 rekeszes por/folyékony mosószeradagoló
- Woolmark minősítés : Woolmark Blue
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Mosási programok: pamut, finom ruhanemű, takaró, Eco 40-60, fullwash45,
Hygiene program gőzzel, intenseclean, farmerprogram, kültéri ruházat,
öblítés, centrifuga/szivattyúzás, sportruha, műszál, Gyapjú / selyem
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Bejövő vízcső hossza: 130 cm
Kábelhossz: 1,8 m
- AI WashAssist: AI‑algoritmussal működő Sensi Care fejlett töltetérzékelő technológia
- Steam Hygiene program
- Szövetkímélő dob
- Ökoinverter motor
- pillanatmegállítás
- áramszünet memória
- 180 fokig nyitható ajtó
- Time Manager funkció
- LED kijelző - idővisszajelzés, érintőkapcsolókkal
- 3 rekeszes por/folyékony mosószeradagoló
- Woolmark minősítés : Woolmark Blue
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Mosási programok: pamut, finom ruhanemű, takaró, Eco 40-60, fullwash45,
Hygiene program gőzzel, intenseclean, farmerprogram, kültéri ruházat,
öblítés, centrifuga/szivattyúzás, sportruha, műszál, Gyapjú / selyem
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Bejövő vízcső hossza: 130 cm
Kábelhossz: 1,8 m














































































