- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EN9W2496BE mosó-szárítógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Szombat | 8990 Ft |
Cikkszám: 19299
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 636 mm |
| Magasság | 870 mm |
| Energiaosztály | B |
| Energiafogyasztás | (csak mosás) 0,57 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | mosó-szárítógép |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | mosás 9 kg/száritás 6 kg |
| Zajszint maximum | 76 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- pillanatmegállítás
- gyerekzár
- ÖkoInverter motor
- SensiCare rendszer
- súlyérzékelő
- áramszünet memória funkció
- 180 fokig nyitható ajtó
- LCD kijelző - piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- 3 rekeszes por/folyékony mosószer-adagoló
- ÖkoMix mosási technológia
- hőszivattyús szárítási technológia
- Woolmark Blue minősítés
- FreshCent System - gőzprogram
- SteamCare - Gőzöléses ciklus a program végén
- Time Manager (2 fokozat)
- AutoDry - Automata szárítás
- DelicateCare - töltethez igazított hőmérséklet és dobmozgatás
- Dob kialakítása: Textilkímélő Care dob
- idővezérelt szárítás
- automatikus szárítás (3 fokozat)
- Habérzékelő öblítési rendszer
- állandó gyűrődésmentesítés opció
- OneGo nonstop mosás-szárítás (3kg/3h)
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: pamut, finom ruhanemű, Eco 40-60, 3 óra / 3 kg, kültéri ruházat, öblítés, selyem, FreshScent gőzölés, műszál, gyapjú/kézimosás
- gyerekzár
- ÖkoInverter motor
- SensiCare rendszer
- súlyérzékelő
- áramszünet memória funkció
- 180 fokig nyitható ajtó
- LCD kijelző - piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- 3 rekeszes por/folyékony mosószer-adagoló
- ÖkoMix mosási technológia
- hőszivattyús szárítási technológia
- Woolmark Blue minősítés
- FreshCent System - gőzprogram
- SteamCare - Gőzöléses ciklus a program végén
- Time Manager (2 fokozat)
- AutoDry - Automata szárítás
- DelicateCare - töltethez igazított hőmérséklet és dobmozgatás
- Dob kialakítása: Textilkímélő Care dob
- idővezérelt szárítás
- automatikus szárítás (3 fokozat)
- Habérzékelő öblítési rendszer
- állandó gyűrődésmentesítés opció
- OneGo nonstop mosás-szárítás (3kg/3h)
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: pamut, finom ruhanemű, Eco 40-60, 3 óra / 3 kg, kültéri ruházat, öblítés, selyem, FreshScent gőzölés, műszál, gyapjú/kézimosás
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73









































































