- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Liebherr IRBc 5120 beépíthető hűtőszekrény
| Szállítási díj: | |
| Budapest, normál | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | 8990 Ft |
Cikkszám: 47018
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Liebherr |
| Szélesség | 559 mm |
| Mélység | 546 mm |
| Magasság | 1770 mm |
| Energiaosztály | C |
| Kivitel | beépíthető |
| Kialakítás. | Egyajtós mélyhűtő nélküli |
| Éves energiafogyasztás | 100 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-T |
| Hűtőtér nettó térfogat | 294 liter |
| Hűtőtér leolvasztási módja | automatikus |
| Zajszint | 32 dB(A) |
| Hűtőtér technológia | dinamikus - ventillátorral |
| Hűtőszekrény | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
Vezérlés: érintőpaneles vezérlés, monokróm LCD-kijelző az ajtó mögött
Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
Polcok: 1 fix + 6 állítható magasságú üvegpolc, ebből 1 db osztható
Zöldséges/hús/felvágottas fiókok száma: 3 BioFresh rekesz – gyümölcsök, zöldségek, hús- és tejtermékek frissentartására, teleszkópos
Megvilágítás: LED felső világítás
SuperCool funkció: +2 °C-ra csökkenti a hűtőszekrény belső terének hőmérsékletét, így a frissen vásárolt élelmiszerek gyorsan és megfelelően lehűthetőek
Wi Fi kapcsolathoz a SmartDeviceBox utólagosan beépíthető - külön megvásárolható
Power Cooling rendszer: ventilátoros levegőkeringetés a normáltérben
FreshAir aktív szénszűrő a hűtőtérben
1 db beépített palacktároló
Holiday és Sabbath üzemmódok
SoftSystem - csillapított ajtózáródás
fixen rögzített ajtórendszer, a konyhabútor előlapját a készülék ajtajára erősítik
megfordítható ajtónyitás
mosogatógépben mosható tartozékok
állítható magasságú lábak
cserélhető ajtótömítés
Kiegészítők: Tojástartó, FlexCube
Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
Polcok: 1 fix + 6 állítható magasságú üvegpolc, ebből 1 db osztható
Zöldséges/hús/felvágottas fiókok száma: 3 BioFresh rekesz – gyümölcsök, zöldségek, hús- és tejtermékek frissentartására, teleszkópos
Megvilágítás: LED felső világítás
SuperCool funkció: +2 °C-ra csökkenti a hűtőszekrény belső terének hőmérsékletét, így a frissen vásárolt élelmiszerek gyorsan és megfelelően lehűthetőek
Wi Fi kapcsolathoz a SmartDeviceBox utólagosan beépíthető - külön megvásárolható
Power Cooling rendszer: ventilátoros levegőkeringetés a normáltérben
FreshAir aktív szénszűrő a hűtőtérben
1 db beépített palacktároló
Holiday és Sabbath üzemmódok
SoftSystem - csillapított ajtózáródás
fixen rögzített ajtórendszer, a konyhabútor előlapját a készülék ajtajára erősítik
megfordítható ajtónyitás
mosogatógépben mosható tartozékok
állítható magasságú lábak
cserélhető ajtótömítés
Kiegészítők: Tojástartó, FlexCube






































































