- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LFR85166SOE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29009
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,31 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 50 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | A |
| Max. centrifuga fordulat | 1600 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 44.4 % |
| Max. ruhatöltet | 10 kg |
| Zajszint maximum | 72 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 69 liter |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
Kivitel: elöltöltős mosógép
Centrifugálási hatékonyság: A
Max. centrifuga fordulat: 1600 ford/perc
Visszamaradó súlyozott nedvességtartalom: 44.4 %
Max. ruhatöltet: 10 kg
Energiafogyasztás: 0,31 (kWh)
Vízfogyasztás: 50 l/ciklus
Zajszint (max): 72 dB(B)
Dob űrtartalma: 69 l
Tömegkiegyenlítés: van
Vízcsatlakozás: hideg
Extra tulajdonságok:
- WIFI funkció - AEG mosógép applikáció
- A PowerCare 8000-es mosógép egyedülálló technológiája gyorsan elkeveri a
mosószert a vízzel, és egyenletesen permetezi a tisztítószert a ruhákra
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- Textilkímélő Care dob
- fekete panel fekete ajtó
- Precisewash rendszer
- Aqua Control szenzor
- pillanatmegállítás
- mechanikus gyerekzár
- Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
- nagy fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- ProSteam® - kisimítja és felfrissíti a ruhát
- Steam Refresh program - kevesebb gyűrődés a frissítő
gőzprogrammal
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: PowerClean 59min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő
mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, Gőzprogram, kültéri ruházat, Hygiene, öblítés,
centrifuga/szivattyúzás
Egyes programok beállítása csak az applikáción keresztül lehetséges.
Nyomógomb funkciók: Be/ki, hőmérséklet, Spin, előmosás/foltmosás,
TimeSave, extra öblítés, extra gőz, program vége beállítás, PODS,
start/szünet
Centrifugálási hatékonyság: A
Max. centrifuga fordulat: 1600 ford/perc
Visszamaradó súlyozott nedvességtartalom: 44.4 %
Max. ruhatöltet: 10 kg
Energiafogyasztás: 0,31 (kWh)
Vízfogyasztás: 50 l/ciklus
Zajszint (max): 72 dB(B)
Dob űrtartalma: 69 l
Tömegkiegyenlítés: van
Vízcsatlakozás: hideg
Extra tulajdonságok:
- WIFI funkció - AEG mosógép applikáció
- A PowerCare 8000-es mosógép egyedülálló technológiája gyorsan elkeveri a
mosószert a vízzel, és egyenletesen permetezi a tisztítószert a ruhákra
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- Textilkímélő Care dob
- fekete panel fekete ajtó
- Precisewash rendszer
- Aqua Control szenzor
- pillanatmegállítás
- mechanikus gyerekzár
- Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
- nagy fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- ProSteam® - kisimítja és felfrissíti a ruhát
- Steam Refresh program - kevesebb gyűrődés a frissítő
gőzprogrammal
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: PowerClean 59min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő
mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, Gőzprogram, kültéri ruházat, Hygiene, öblítés,
centrifuga/szivattyúzás
Egyes programok beállítása csak az applikáción keresztül lehetséges.
Nyomógomb funkciók: Be/ki, hőmérséklet, Spin, előmosás/foltmosás,
TimeSave, extra öblítés, extra gőz, program vége beállítás, PODS,
start/szünet












































































