- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LF5Z41BE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29013
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,51 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 52 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53.4 % |
| Zajszint maximum | 76 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 68.6 liter |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
Kivitel: elöltöltős mosógép
Centrifugálási hatékonyság: B
Max. centrifuga fordulat: 1400 ford/perc
Visszamaradó súlyozott nedvességtartalom: 53.4 %
Max. ruhatöltet: 10 kg
Energiafogyasztás: 0,51 (kWh)
Vízfogyasztás: 52 l/ciklus
Zajszint (max): 76 dB(A)
Dob űrtartalma: 68,6 l
Tömegkiegyenlítés: van
Vízcsatlakozás: hideg
Extra tulajdonságok:
- AutoSense töltetfelismerő rendszer
- Aqua Control szenzor a vízelárasztás ellen
- pillanatmegállítás
- gyerekzár
- 3 kamrás por/folyékony mosószer-adagoló
- közepes fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- átfolyásmérő
- Time save - programidő csökkentés két lépcsőben
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- inverter motor
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, farmer, SportWear, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, sötét ruhák, Steam Anti Allergy, 14min rapid, 30min wash, 60min wash
Nyomógomb funkciók: BE/KI, hőmérséklet, centrifuga fordulatszám, előmosás, extra öblítés, vasaláskönnyítő, késleltetett indítás, TimeSave, start/szünet
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kimenő vízcső hossza: 145 cm
Kábelhossz: 1,8 m
Centrifugálási hatékonyság: B
Max. centrifuga fordulat: 1400 ford/perc
Visszamaradó súlyozott nedvességtartalom: 53.4 %
Max. ruhatöltet: 10 kg
Energiafogyasztás: 0,51 (kWh)
Vízfogyasztás: 52 l/ciklus
Zajszint (max): 76 dB(A)
Dob űrtartalma: 68,6 l
Tömegkiegyenlítés: van
Vízcsatlakozás: hideg
Extra tulajdonságok:
- AutoSense töltetfelismerő rendszer
- Aqua Control szenzor a vízelárasztás ellen
- pillanatmegállítás
- gyerekzár
- 3 kamrás por/folyékony mosószer-adagoló
- közepes fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- átfolyásmérő
- Time save - programidő csökkentés két lépcsőben
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- inverter motor
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, farmer, SportWear, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, sötét ruhák, Steam Anti Allergy, 14min rapid, 30min wash, 60min wash
Nyomógomb funkciók: BE/KI, hőmérséklet, centrifuga fordulatszám, előmosás, extra öblítés, vasaláskönnyítő, késleltetett indítás, TimeSave, start/szünet
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kimenő vízcső hossza: 145 cm
Kábelhossz: 1,8 m







































































