- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LFR6G944GE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Szombat | 8990 Ft |
Cikkszám: 29002
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,49 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 50 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53.4 % |
| Max. ruhatöltet | 9 kg |
| Zajszint maximum | 76 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 68.6 liter |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- ProSense töltetfelismerő rendszer
- MaxWash 45' program - Teljes töltet mosás 45 perc alatt 30 fokon
- AI WashAssist: AI‑algoritmussal működő fejlett töltetérzékelő technológia
- nyomáskapcsoló a vízelárasztás ellen
- pillanatmegállítás
- gyerekzár
- textilkímélő Care dob
- 3 kamrás por/folyékony mosószer-adagoló
- közepes fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- átfolyásmérő
- Time save Plus - programidő csökkentés két lépcsőben
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- Ökoinverter motor
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: pamut, kímélő mosás, takaró, Eco 40-60, Steam
Hygiene (Hygiene program gőzzel), Mosógép tisztítás, maxwash 45,
centrifuga/szivattyúzás, műszál, gyapjú
Nyomógomb funkciók: késleltetett indítás, Be/ki, opciók, centrifuga
fordulatszám, start/szünet, TEMP SELECTION, TimeSave
• Bejövő vízcső hossza: 150 cm
• Kimenő vízcső hossza: 145 cm
• Kábelhossz: 1,8 m
- MaxWash 45' program - Teljes töltet mosás 45 perc alatt 30 fokon
- AI WashAssist: AI‑algoritmussal működő fejlett töltetérzékelő technológia
- nyomáskapcsoló a vízelárasztás ellen
- pillanatmegállítás
- gyerekzár
- textilkímélő Care dob
- 3 kamrás por/folyékony mosószer-adagoló
- közepes fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- átfolyásmérő
- Time save Plus - programidő csökkentés két lépcsőben
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- Ökoinverter motor
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: pamut, kímélő mosás, takaró, Eco 40-60, Steam
Hygiene (Hygiene program gőzzel), Mosógép tisztítás, maxwash 45,
centrifuga/szivattyúzás, műszál, gyapjú
Nyomógomb funkciók: késleltetett indítás, Be/ki, opciók, centrifuga
fordulatszám, start/szünet, TEMP SELECTION, TimeSave
• Bejövő vízcső hossza: 150 cm
• Kimenő vízcső hossza: 145 cm
• Kábelhossz: 1,8 m











































































