- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EW7W5697QE mosó-szárítógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19266
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 576 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | D |
| Energiafogyasztás | 0,49 (csak mosás) kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | mosó-szárítógép |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 45 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | A |
| Max. centrifuga fordulat | 1600 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 44.9 % |
| Max. ruhatöltet | mosás 9 kg/száritás 5 kg |
| Zajszint maximum | 76 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Kondenzációs szárítógép: a szárításkor a ruha
nedvességtartalma vízhűtéses kondenzáció alapján csapódik ki a levegőből, s
utána az ürítőcsövön keresztül távozik a készülékből
- Habérzékelő öblítési rendszer
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás a hideg vizes és rövid programoknál az univerzális adagoló fiókkal
- DualCare: a töltethez igazítja a hőmérsékletet és a dobmozgást
- SteamRefresh gőzprogram - gőzzel való felfrissítés
mindössze 25 perc alatt
- FreshScent program egy kis illatot kever a frissítő gőzhöz
- SmartSelect rendszer: a program és az intenzitás kiválasztásával minden további beállítás már automatikus
- OneGo 20/60 perc – mosás és szárítás mindössze egy óra alatt
- Ökoinverter motor
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Kijelző típusa: Nagy LED kijelző
- Woolmark Blue minősítés
Programok Quickcare 69Min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, centrifuga/szivattyúzás, öblítés,
tisztító program, kültéri ruházat, Hygiene, Onego 20/60Min, Memory 1 /Favourite 1
Programok az applikációban: farmer, sport ruházat, Training Gear, kabát, sport ruházat, síruha, cipő, ágynemű XL,
pléd, törölköző, Pet Hair, vasalást könnyítő, antiallergén, baba ruházat, vászon, One Item Fast, ing, gőz (kasmír)
- Bejövő vízcső hossza: 130 cm
- Kábelhossz: 1,7 m
nedvességtartalma vízhűtéses kondenzáció alapján csapódik ki a levegőből, s
utána az ürítőcsövön keresztül távozik a készülékből
- Habérzékelő öblítési rendszer
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás a hideg vizes és rövid programoknál az univerzális adagoló fiókkal
- DualCare: a töltethez igazítja a hőmérsékletet és a dobmozgást
- SteamRefresh gőzprogram - gőzzel való felfrissítés
mindössze 25 perc alatt
- FreshScent program egy kis illatot kever a frissítő gőzhöz
- SmartSelect rendszer: a program és az intenzitás kiválasztásával minden további beállítás már automatikus
- OneGo 20/60 perc – mosás és szárítás mindössze egy óra alatt
- Ökoinverter motor
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Kijelző típusa: Nagy LED kijelző
- Woolmark Blue minősítés
Programok Quickcare 69Min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, centrifuga/szivattyúzás, öblítés,
tisztító program, kültéri ruházat, Hygiene, Onego 20/60Min, Memory 1 /Favourite 1
Programok az applikációban: farmer, sport ruházat, Training Gear, kabát, sport ruházat, síruha, cipő, ágynemű XL,
pléd, törölköző, Pet Hair, vasalást könnyítő, antiallergén, baba ruházat, vászon, One Item Fast, ing, gőz (kasmír)
- Bejövő vízcső hossza: 130 cm
- Kábelhossz: 1,7 m
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
















































































