- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG GV77D91SB páraelszívó
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | ingyenes |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Péntek | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | ingyenes |
Cikkszám: 34009
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 898 mm |
| Mélység | 410 mm |
| Magasság | 950 mm |
| Kivitel szerint | kürtős |
| Szélesség szerint | 90 cm széles kivitel |
| Motorok száma | 1 |
| Teljesítmény | 760 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | érintőkapcsoló |
| Zajszint maximum | 43-67 dB(A) |
| Kivezethető | igen |
| Filteres levegőkeringetés | igen |
| Szín | fekete |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- intenzív és Breeze funkció
- Hob2Hood® vezérlés
- Silencetech technológia
- EcoLine készülék
- nagy teljesítményű motor
- zsírszűrő és szénszűrő telítettség jelző
Maximális teljesítmény: 760 m3/óra
Teljesítményszabályozás: 3 + 2 (intenzív/szellő) fokozat, üveg érintőpanel
Zajszint: 43-67 dB(A)
Világítás: LED világítás
Szűrő: 2 zsírszűrős alumíniumkazetta
Üzemmód: filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség
Kábelhossz: 1.1 méter
- Hob2Hood® vezérlés
- Silencetech technológia
- EcoLine készülék
- nagy teljesítményű motor
- zsírszűrő és szénszűrő telítettség jelző
Maximális teljesítmény: 760 m3/óra
Teljesítményszabályozás: 3 + 2 (intenzív/szellő) fokozat, üveg érintőpanel
Zajszint: 43-67 dB(A)
Világítás: LED világítás
Szűrő: 2 zsírszűrős alumíniumkazetta
Üzemmód: filteres keringtetés vagy elvezetési lehetőség
Kábelhossz: 1.1 méter









































































