- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux LFV619Z páraelszívó
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | ingyenes |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Péntek | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | ingyenes |
Cikkszám: 23811
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 898 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Magasság | 915 mm |
| Kivitel szerint | kürtős |
| Szélesség szerint | 90 cm széles kivitel |
| Motorok száma | 1 |
| Teljesítmény | 700 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | érintőkapcsoló |
| Zajszint maximum | 63 dB(A) |
| Világítás | 2 db LED spot |
| Kivezethető | igen |
| Filteres levegőkeringetés | igen |
| Zsírszűrő | 2 db |
| Szín | matt fekete |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Breeze - frissítő funkció
- Hob2Hood vezérlés
- Egyszerűen kezelhető üveg érintőfelület
- Hob2Hood vezérlés
- Egyszerűen kezelhető üveg érintőfelület
A PÁRAELSZÍVÓ MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92













































































