- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG GI7212A2SN teljesen beépíthető mosogatógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | ingyenes |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Péntek | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | ingyenes |
Cikkszám: 34508
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Magasság | 815 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,54 kWh |
| Kivitel | beépíthető |
| Terítékek száma | 14 terítékes |
| Szatellit szórókar | igen |
| Vízfogyasztás. | 8,5 liter/ciklus |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási mód | AirDry |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Vízszenzor | igen |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Thermo Efficient technológia a melegvizes bekötéshez
- inverter motor
- Aqua Control elárasztás elleni védelem
- Egyedileg alakítható tér - MaxiFlex tálca
- Állítható felső kosár, lehajtható pohártartók, műanyag fogantyú
- Pro Water rendszer- plusz egy szórókar a tetőn
- ProClean szatelit szórókar
- ExtraSilent: Minimális zaj
- Szöveges + szimbólumos panel
- LightOnFloor fénypont a padlón
- só-és öblítőszerutántöltés-kijelzés
- LED-kijelző - idővisszajelzés
- ExtraPower és GlassCare opció
- 2 Soft Spikes tüskesor, lehajtható pohártartók
- késleltetett indítás (1-24 óráig)
- AutoSence funkció
- automatikus ajtónyitás a program végén
• Fontosabb programok:
- Auto program
- Eco program
- 30 perces gyorsprogram
- 60 perces program
- 90 perces program
- 120 perces program
- MachineCare öntisztító program
- inverter motor
- Aqua Control elárasztás elleni védelem
- Egyedileg alakítható tér - MaxiFlex tálca
- Állítható felső kosár, lehajtható pohártartók, műanyag fogantyú
- Pro Water rendszer- plusz egy szórókar a tetőn
- ProClean szatelit szórókar
- ExtraSilent: Minimális zaj
- Szöveges + szimbólumos panel
- LightOnFloor fénypont a padlón
- só-és öblítőszerutántöltés-kijelzés
- LED-kijelző - idővisszajelzés
- ExtraPower és GlassCare opció
- 2 Soft Spikes tüskesor, lehajtható pohártartók
- késleltetett indítás (1-24 óráig)
- AutoSence funkció
- automatikus ajtónyitás a program végén
• Fontosabb programok:
- Auto program
- Eco program
- 30 perces gyorsprogram
- 60 perces program
- 90 perces program
- 120 perces program
- MachineCare öntisztító program










































































