- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LFR61M844BE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29052
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 575 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,47 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 43 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53.4 % |
| Max. ruhatöltet | 8 kg |
| Zajszint maximum | 74 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 53 liter |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- ProSense töltetfelismerő rendszer
- Aqua Control szenzor a vízelárasztás ellen
- pillanatmegállítás
- gyerekzár
- textilkímélő Care dob
- 3 kamrás por/folyékony mosószer-adagoló
- Woolmark Blue + Certified Ariel/Lenor
- közepes fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- átfolyásmérő
- Time save - programidő csökkentés két lépcsőben
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- inverter motor
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: gyapjú, 20 perc 3 kg, takaró, kültéri ruházat, farmer,
Hygiene, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás
Nyomógomb funkciók: Be/ki, Temp., Spin, Stain/Prewash, opciók, extra
öblítés, vasaláskönnyítő, start/szünet, TimeSave, Delay
• Bejövő vízcső hossza: 150 cm
• Kimenő vízcső hossza: 145 cm
• Kábelhossz: 1,8 m
- Aqua Control szenzor a vízelárasztás ellen
- pillanatmegállítás
- gyerekzár
- textilkímélő Care dob
- 3 kamrás por/folyékony mosószer-adagoló
- Woolmark Blue + Certified Ariel/Lenor
- közepes fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- Öko inverter motor
- átfolyásmérő
- Time save - programidő csökkentés két lépcsőben
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- inverter motor
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: gyapjú, 20 perc 3 kg, takaró, kültéri ruházat, farmer,
Hygiene, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás
Nyomógomb funkciók: Be/ki, Temp., Spin, Stain/Prewash, opciók, extra
öblítés, vasaláskönnyítő, start/szünet, TimeSave, Delay
• Bejövő vízcső hossza: 150 cm
• Kimenő vízcső hossza: 145 cm
• Kábelhossz: 1,8 m












































































