- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Liebherr TGN 14Ve04 fagyasztószekrény
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Szombat | 8990 Ft |
Cikkszám: 44308
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Liebherr |
| Szélesség | 550 mm |
| Mélység | 607 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | E |
| Kivitel | szabadonálló |
| Éves energiafogyasztás | 185 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-T |
| Fagyasztótér nettó térfogat | 92 liter |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | nem kell leolvasztani |
| Zajszint | 37 dB(A) |
| Fagyasztótér technológia | No Frost |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Fagyasztókapacitás: 7.5 kg/nap
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 9 óra
- Vezérlés: érintőpaneles vezérlés, LCD-kijelző a tetőn
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: optikai és akusztikus
- Megvilágítás: LED belső világítás
- Sabbath Mode
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- FrostProtect: -15 °C-ig a készülék ellenáll a hideg hőmérsékletnek, így alacsony környezeti hőmérsékleten is optimálisan üzemeltethető
- mosogatógépben mosható tartozékok
- állítható magasságú lábak
- cserélhető ajtótömítés
- ajtóba sülyesztett fogantyú
- megfordítható ajtónyitás
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 9 óra
- Vezérlés: érintőpaneles vezérlés, LCD-kijelző a tetőn
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: optikai és akusztikus
- Megvilágítás: LED belső világítás
- Sabbath Mode
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- FrostProtect: -15 °C-ig a készülék ellenáll a hideg hőmérsékletnek, így alacsony környezeti hőmérsékleten is optimálisan üzemeltethető
- mosogatógépben mosható tartozékok
- állítható magasságú lábak
- cserélhető ajtótömítés
- ajtóba sülyesztett fogantyú
- megfordítható ajtónyitás
A FAGYASZTÓ MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73












































































