- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Liebherr SUFd 3603 beépíthető fagyasztószekrény
| Szállítási díj: | |
| Budapest, normál | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | 8990 Ft |
Cikkszám: 47302
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Liebherr |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Magasság | 818 mm |
| Energiaosztály | D |
| Kivitel | beépíthető |
| Éves energiafogyasztás | 140 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-T |
| Fagyasztótér nettó térfogat | 88 liter |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | mechanikus |
| Zajszint | 34 dB(A) |
| Fagyasztótér technológia | statikus |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Fagyasztókapacitás: 6.8 kg/nap
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 17.5 óra
- Vezérlés: érintőpaneles vezérlés, LCD-kijelző a tetőn
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: akusztikus
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- Sabbath üzemmód
- mosogatógépben mosható tartozékok
- cserélhető ajtótömítés
- pult alá építhető
- fixen rögzített ajtórendszer, a konyhabútor előlapját a készülék ajtajára erősítik
- megfordítható ajtónyitás
- állítható magasságú lábak
- Kiegészítők: Jégkockatartó
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 17.5 óra
- Vezérlés: érintőpaneles vezérlés, LCD-kijelző a tetőn
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: akusztikus
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- Sabbath üzemmód
- mosogatógépben mosható tartozékok
- cserélhető ajtótömítés
- pult alá építhető
- fixen rögzített ajtórendszer, a konyhabútor előlapját a készülék ajtajára erősítik
- megfordítható ajtónyitás
- állítható magasságú lábak
- Kiegészítők: Jégkockatartó








































































