- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Liebherr SIFNAd 5188 beépíthető fagyasztószekrény
| Szállítási díj: | |
| Budapest, normál | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | 8990 Ft |
Cikkszám: 47301
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Liebherr |
| Szélesség | 559 mm |
| Mélység | 546 mm |
| Magasság | 1770 mm |
| Energiaosztály | D |
| Kivitel | beépíthető |
| Éves energiafogyasztás | 190 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-T |
| Fagyasztótér nettó térfogat | 213 liter |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | nem kell leolvasztani |
| Zajszint | 33 dB(A) |
| Fagyasztótér technológia | No Frost |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- beépíthető fagyasztószekrény Side-by-side változathoz balra nyíló
- 8 fiók ebből 5 fiók teleszkópos fióksínekkel
- Fagyasztókapacitás: 12 kg/nap
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 9 óra
- Vezérlés: 2,4"-os színes TFT-kijelző az ajtó mögött, Touch- & Swipe
- Kijelző: Digitális hőmérsékletkijelző
- Wi Fi kapcsolat SmartDeviceBox-szal
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: optikai és akusztikus
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- fagyasztótálca
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- Sabbath Mode
- BottleTimer - extra gyors hűtés
- AutoDoor - automatikusan, akár hangra is nyíló ajtó
- SoftSystem - csillapított ajtózáródás
- IceTower fagyasztórekesz, 5.7 kg jégkockakészlettel, LED világítással
- Jégkocka készítés 0.8 kg/24 h
- Állandó vízcsatlakozás 3/4", WaterStop
- EnergySaver - energiatakarékos üzemmód
- Side-by-Side koncepció
- állítható magasságú lábak
- fixen rögzített ajtórendszer, a konyhabútor előlapját a készülék ajtajára erősítik
- megfordítható ajtónyitás csak ügyfélszolgálaton keresztűl
- cserélhető ajtótömítés
- mosogatógépben mosható tartozékok
- Kiegészítők: Jégkockalapát, Jégakkuk
- 8 fiók ebből 5 fiók teleszkópos fióksínekkel
- Fagyasztókapacitás: 12 kg/nap
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 9 óra
- Vezérlés: 2,4"-os színes TFT-kijelző az ajtó mögött, Touch- & Swipe
- Kijelző: Digitális hőmérsékletkijelző
- Wi Fi kapcsolat SmartDeviceBox-szal
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: optikai és akusztikus
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- fagyasztótálca
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- Sabbath Mode
- BottleTimer - extra gyors hűtés
- AutoDoor - automatikusan, akár hangra is nyíló ajtó
- SoftSystem - csillapított ajtózáródás
- IceTower fagyasztórekesz, 5.7 kg jégkockakészlettel, LED világítással
- Jégkocka készítés 0.8 kg/24 h
- Állandó vízcsatlakozás 3/4", WaterStop
- EnergySaver - energiatakarékos üzemmód
- Side-by-Side koncepció
- állítható magasságú lábak
- fixen rögzített ajtórendszer, a konyhabútor előlapját a készülék ajtajára erősítik
- megfordítható ajtónyitás csak ügyfélszolgálaton keresztűl
- cserélhető ajtótömítés
- mosogatógépben mosható tartozékok
- Kiegészítők: Jégkockalapát, Jégakkuk






































































