- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Liebherr FNc 727i fagyasztószekrény
| Szállítási díj: | |
| Budapest, normál | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | 8990 Ft |
Cikkszám: 44309
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Liebherr |
| Szélesség | 697 mm |
| Mélység | 760 mm |
| Magasság | 1855 mm |
| Energiaosztály | C |
| Kivitel | szabadonálló |
| Éves energiafogyasztás | 178 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-T |
| Fagyasztótér nettó térfogat | 363 liter |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | nem kell leolvasztani |
| Zajszint | 34 dB(A) |
| Fagyasztótér technológia | No Frost |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 7 fiók, ebből 5 fiók teleszkópos beépített fióksínekkel
- a legfelső fiók kényelmes dőlésfunkcióval
- Fagyasztókapacitás: 19 kg/nap
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 19 óra
- Vezérlés: 2,4"-os színes TFT-kijelző az ajtó mögött, Touch- & Swipe
- Kijelző: Digitális hőmérsékletkijelző
- Wi Fi kapcsolat SmartDeviceBox-szal
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: optikai és akusztikus
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- fagyasztótálca
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- FrostProtect: -15 °C-ig a készülék ellenáll a hideg hőmérsékletnek, így alacsony környezeti hőmérsékleten is optimálisan üzemeltethető
- BluPerfomance technológia
- EasyTwist-Ice jégkockakészítő - vízvezeték csatlakoztatás nélkül
- LED világítás
- állapotjelző
- FrostProtect: -15 °C-ig a készülék ellenáll a hideg hőmérsékletnek, így alacsony környezeti hőmérsékleten is optimálisan üzemeltethető
- Sabbath Mode
- BottleTimer - extra gyors hűtés
- EasyOpen - kényelmes és könnyű kinyitás többször egymás után is
- EnergySaver - energiatakarékos üzemmód
- állítható magasságú lábak
- cserélhető ajtótömítés
- rúd fogantyú beépített nyitómechanikával
- mosogatógépben mosható tartozékok
- zárássegítő funkció
- megfordítható ajtónyitás
- hátsó szállító görgök és első/hátsó fogantyú
- Kiegészítők: Jégakku
- a legfelső fiók kényelmes dőlésfunkcióval
- Fagyasztókapacitás: 19 kg/nap
- Tárolási idő üzemzavar esetén: 19 óra
- Vezérlés: 2,4"-os színes TFT-kijelző az ajtó mögött, Touch- & Swipe
- Kijelző: Digitális hőmérsékletkijelző
- Wi Fi kapcsolat SmartDeviceBox-szal
- Ajtóriasztás: optikai és akusztikus
- Figyelmeztető jelzés zavar esetén: optikai és akusztikus
- VarioSpace fagyasztórekeszek: a fagyasztórekeszek közötti polcok egyszerűen kivehetők
- fagyasztótálca
- SuperFrost gyorsfagyasztás funkció, idővezérelt
- FrostProtect: -15 °C-ig a készülék ellenáll a hideg hőmérsékletnek, így alacsony környezeti hőmérsékleten is optimálisan üzemeltethető
- BluPerfomance technológia
- EasyTwist-Ice jégkockakészítő - vízvezeték csatlakoztatás nélkül
- LED világítás
- állapotjelző
- FrostProtect: -15 °C-ig a készülék ellenáll a hideg hőmérsékletnek, így alacsony környezeti hőmérsékleten is optimálisan üzemeltethető
- Sabbath Mode
- BottleTimer - extra gyors hűtés
- EasyOpen - kényelmes és könnyű kinyitás többször egymás után is
- EnergySaver - energiatakarékos üzemmód
- állítható magasságú lábak
- cserélhető ajtótömítés
- rúd fogantyú beépített nyitómechanikával
- mosogatógépben mosható tartozékok
- zárássegítő funkció
- megfordítható ajtónyitás
- hátsó szállító görgök és első/hátsó fogantyú
- Kiegészítők: Jégakku











































































