- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux LNT5ME36U1 kombinált hűtőgép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Szerda | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Szerda | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 17003
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 595 mm |
| Mélység | 650 mm |
| Magasság | 2010 mm |
| Energiaosztály | E |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás. | Kombinált alulfagyasztós |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Éves energiafogyasztás | 250 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-N-ST-T |
| Hűtőtér nettó térfogat | 266 liter |
| Fagyasztótér nettó térfogat | 101 liter |
| Hűtőtér leolvasztási módja | automatikus |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | nem kell leolvasztani |
| Zajszint | 38 dB(A) |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Hűtőtér technológia | dinamikus - ventillátorral |
| Fagyasztótér technológia | No Frost |
| Polcok | üveg - 3db |
| Zöldségtároló fiók | 1 db - széles |
| Kombinált hűtőgép | igen |
| Szín | szürke + inox hatású ajtó |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- megfordítható ajtónyitás
- intenzív hűtés
- gyorsfagyasztás
- TwinTech® No Frost - Intelligens kettős hűtési rendszer
- MultiFlow - Stabil hőmérséklet fenntartás
- Action Cool - Intenzív hűtés
- Dual Control rendszer: külön vezérelhető hűtő és fagyasztótér
- LED-világítás a tetőpanelen
- intenzív hűtés
- gyorsfagyasztás
- TwinTech® No Frost - Intelligens kettős hűtési rendszer
- MultiFlow - Stabil hőmérséklet fenntartás
- Action Cool - Intenzív hűtés
- Dual Control rendszer: külön vezérelhető hűtő és fagyasztótér
- LED-világítás a tetőpanelen
A HŰTŐGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92












































































