- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux LMS4253TBX beépíthető mikrohullámú sütő
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Szerda | ingyenes |
| Budapest +20 km | Szerda | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Szerda | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | ingyenes |
Cikkszám: 21447
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 595 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Magasság | 388 mm |
| Kivitel | beépíthető |
| Űrtartalom | 23 liter |
| Mikrohullám-teljesítmény | 900 W |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Zajszint | 60 dB(A) |
| Szín | fekete |
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- sütési módok: grill, mikrohullám, grill+mikrohullám
- ajtónyitás: nyomógomb
- automata leolvasztás súly szerint
- LED-kijelző, érintőkapcsoló kezelőpanel
- program vége hangjelzés
- súly szerinti automata főzés/sütés
- 5 teljesítményfokozat (mikrohullám)
- 30 mp-es gyorsindítás funkció, maximális teljesítménnyel
- grill teljesítmény fokozat: 1 db
- praktikus kiolvasztó funkció
- kvarcgrill
- sütőtér rozsdamentes acél
- fekete+inox szín
- forgótányér átmérője: 31.5 cm, üveg
- ajtónyitás: nyomógomb
- automata leolvasztás súly szerint
- LED-kijelző, érintőkapcsoló kezelőpanel
- program vége hangjelzés
- súly szerinti automata főzés/sütés
- 5 teljesítményfokozat (mikrohullám)
- 30 mp-es gyorsindítás funkció, maximális teljesítménnyel
- grill teljesítmény fokozat: 1 db
- praktikus kiolvasztó funkció
- kvarcgrill
- sütőtér rozsdamentes acél
- fekete+inox szín
- forgótányér átmérője: 31.5 cm, üveg
A MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07







































































