- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux KL82A505S teljesen beépíthető mosogatógép
| Szállítási díj: | |
| Budapest, normál | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | 8990 Ft |
Cikkszám: 23230
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Magasság | 815 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,54 kWh |
| Kivitel | beépíthető |
| Terítékek száma | 14 terítékes |
| Szatellit szórókar | igen |
| Vízfogyasztás. | 8.4 liter/ciklus |
| Szárítási mód | AirDry |
| Zajszint | 40 dB(A) |
| Vízszenzor | igen |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 8 program, 3 hőfok
- Inverter motor
- ComfortLift®: a mosogatógép alsó kosarát egy lift emeli fel, így Önnek nem kell lehajolnia
- WiFi kapcsolat
- Electrolux mosogatógép applikáció
- SoftSpikes tüskék a poharak védelmére
- AutoOff - automatikus kikapcsolás
- Egyéb kijelzés: hangjelzés, késleltetett indítás, GlassCare, öblítőszerhiány, só hiány
- Evőeszköz tartó polc: késtartóval, FlexiMaxPlus fiók, kivehető fiókelosztó
- Felső mosogatási szint: Felső szórókar
- Alsó szórókar típusa: Szatelit szórókar
- Bejövő vízcső védelme: Aqua Control
- Belső világítás
- fénypont a padlón (piros/zöld)
- Kijelző típusa: QuickSelect érintő kijelző
- Programok:
120 perc, 60 perc, 90 perc, Auto Clean, ECO, gép tisztító program, gyors
program, öblítés
- Opciók: DualZone, ExtraHigiénia funkció, GlassCare
- Egyszerű beszerelés PerfectFit csúszózsanérokkal
- EcoLine készülék
Bejövő vízcső hossza: 180 cm
- Inverter motor
- ComfortLift®: a mosogatógép alsó kosarát egy lift emeli fel, így Önnek nem kell lehajolnia
- WiFi kapcsolat
- Electrolux mosogatógép applikáció
- SoftSpikes tüskék a poharak védelmére
- AutoOff - automatikus kikapcsolás
- Egyéb kijelzés: hangjelzés, késleltetett indítás, GlassCare, öblítőszerhiány, só hiány
- Evőeszköz tartó polc: késtartóval, FlexiMaxPlus fiók, kivehető fiókelosztó
- Felső mosogatási szint: Felső szórókar
- Alsó szórókar típusa: Szatelit szórókar
- Bejövő vízcső védelme: Aqua Control
- Belső világítás
- fénypont a padlón (piros/zöld)
- Kijelző típusa: QuickSelect érintő kijelző
- Programok:
120 perc, 60 perc, 90 perc, Auto Clean, ECO, gép tisztító program, gyors
program, öblítés
- Opciók: DualZone, ExtraHigiénia funkció, GlassCare
- Egyszerű beszerelés PerfectFit csúszózsanérokkal
- EcoLine készülék
Bejövő vízcső hossza: 180 cm









































































