- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EWS6526BE mosógép
| Szállítási díj: | |
| Budapest, normál | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | 8990 Ft |
Cikkszám: 19293
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 595 mm |
| Mélység | 378 mm |
| Magasság | 843 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,42 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős keskeny |
| Üst anyaga | carboran |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 42 liter/ciklus |
| Mosási hatékonyság | A |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1200 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 6 kg |
| Zajszint maximum | 74 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 42 liter |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
-Gomb funkciók: be/ki, hőmérséklet választás, centrifuga fordulatszám, előmosás, gyors, késleltetett indítás, extra öblítés, start/törlés
- 4 állítható láb
- Gyerekzár
- SensiCare rendszer a program hosszát a töltet mennyiségéhez igazítja, így csökkenti a víz- és energiafelhasználást
- Mini program : 20 perc alatt kimoshatja az enyhén szennyezett ruhákat
- Késleltetett indítás akár 20 órával
- Mosási programok: Be/Ki, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, selyem, paplanmosás, öblítés, szivattyúzás, centrifuga, farmerprogram, függöny, frissítés, gyorsmosás
- 4 állítható láb
- Gyerekzár
- SensiCare rendszer a program hosszát a töltet mennyiségéhez igazítja, így csökkenti a víz- és energiafelhasználást
- Mini program : 20 perc alatt kimoshatja az enyhén szennyezett ruhákat
- Késleltetett indítás akár 20 órával
- Mosási programok: Be/Ki, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, selyem, paplanmosás, öblítés, szivattyúzás, centrifuga, farmerprogram, függöny, frissítés, gyorsmosás










































































