- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EW8F3494EQ mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19237
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 576 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,44 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Üst anyaga | Textilkímélő Care dob |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 54 % |
| Max. ruhatöltet | 9 kg |
| Zajszint maximum | 72 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- UltraCare technológia - mosószer, öblítőszer előkeverése
- WIFI funkció - Electrolux mosógép applikáció
- Ökoinverter motor
- Textilkímélő Care dob
- Gyerekzár
- Vízelárasztás elleni védelem
- Time Manager funkció
- Nagy méretű LCD-kijelző érintőkapcsolókkal
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- SteamRefresh gőzprogram
- Habérzékelő öblítési rendszer
- Kiegyensúlyozó automatika
- Woolmark Green + WoolCare Ariel/Lenor minősítés
- átfolyásmérő
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: Mosási programok: Ultraquick 59Min, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, Rapid 20 Min, frissítő gőz, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, Sportruha, takaró, kültéri ruházat, Hygiene, Eco 40-60
Applikációval elérhető programok: Training Gear, kabát, sport ruházat, síruha,
cipő, ágynemű XL, függöny, párna, törölköző, Pet Hair, vasalást könnyítő,
antiallergén, farmer, baba ruházat, vászon, One Item Fast, gőz (kasmír), ing,
tisztítás
- WIFI funkció - Electrolux mosógép applikáció
- Ökoinverter motor
- Textilkímélő Care dob
- Gyerekzár
- Vízelárasztás elleni védelem
- Time Manager funkció
- Nagy méretű LCD-kijelző érintőkapcsolókkal
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- SteamRefresh gőzprogram
- Habérzékelő öblítési rendszer
- Kiegyensúlyozó automatika
- Woolmark Green + WoolCare Ariel/Lenor minősítés
- átfolyásmérő
- késleltetett indítás (1-20 óra)
- AutoOff funkció
Fontosabb programok: Mosási programok: Ultraquick 59Min, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, Rapid 20 Min, frissítő gőz, centrifuga/szivattyúzás, öblítés, Sportruha, takaró, kültéri ruházat, Hygiene, Eco 40-60
Applikációval elérhető programok: Training Gear, kabát, sport ruházat, síruha,
cipő, ágynemű XL, függöny, párna, törölköző, Pet Hair, vasalást könnyítő,
antiallergén, farmer, baba ruházat, vászon, One Item Fast, gőz (kasmír), ing,
tisztítás
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92













































































