- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EW7F4692EQ mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19249
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,49 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 46 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1600 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 9 kg |
| Zajszint maximum | 76 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Ökoinverter motor
- Textilkímélő Care dob
- Nagy LCD kijelző
- Gyerekzár
- Woolmark minősítés : Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
- WIFI funkció - Electrolux mosógép applikáció
- SteamCare technológia a mosást egy gőzös ciklussal fejez be
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- SteamRefresh gőzprogram
- FreshScent program - egy kis illatot kever a frissítő gőzhöz
- Mosási programok: Quickcare 69Min, pamut, műszál, kímélő mosás,
Gyapjú / selyem, Rapid 20 Min, frissítő gőz, centrifuga/szivattyúzás, öblítés,
Sportruha, takaró, kültéri ruházat, Hygiene, Eco 40-60
- Applikációval elérhető programok: Training Gear, kabát, sport ruházat, síruha,
cipő, ágynemű XL, függöny, párna, törölköző, Pet Hair, vasalást könnyítő,
antiallergén, farmer, baba ruházat, vászon, One Item Fast, gőz (kasmír), ing,
tisztítás
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Bejövő vízcső hossza: 130 cm
- Kábelhossz: 1,4 m
- Textilkímélő Care dob
- Nagy LCD kijelző
- Gyerekzár
- Woolmark minősítés : Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
- WIFI funkció - Electrolux mosógép applikáció
- SteamCare technológia a mosást egy gőzös ciklussal fejez be
- UniversalDose - hatékonyabb tisztítás hidegvizes befecskendező rendszerrel univerzális adagoló fiókkal, mosókapszulákhoz fejlesztve
- SteamRefresh gőzprogram
- FreshScent program - egy kis illatot kever a frissítő gőzhöz
- Mosási programok: Quickcare 69Min, pamut, műszál, kímélő mosás,
Gyapjú / selyem, Rapid 20 Min, frissítő gőz, centrifuga/szivattyúzás, öblítés,
Sportruha, takaró, kültéri ruházat, Hygiene, Eco 40-60
- Applikációval elérhető programok: Training Gear, kabát, sport ruházat, síruha,
cipő, ágynemű XL, függöny, párna, törölköző, Pet Hair, vasalást könnyítő,
antiallergén, farmer, baba ruházat, vászon, One Item Fast, gőz (kasmír), ing,
tisztítás
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Bejövő vízcső hossza: 130 cm
- Kábelhossz: 1,4 m
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92















































































