- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux ESM89300SX mosogatógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Péntek | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19753
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 610 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | D |
| Energiafogyasztás | 0,86 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Terítékek száma | 15 terítékes |
| Szatellit szórókar | igen |
| XXL belső tér | igen |
| Vízfogyasztás. | 11 liter/ciklus |
| Szárítási mód | AirDry |
| Zajszint | 42 dB(A) |
| Vízszenzor | igen |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Inverter motor | igen |
| Szín | inox |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 8 program, 4 hőfok
- MaxiFlex rekeszek
- QuickLift kosár állítható magassággal
- inverter motor
- Sensorcontrol: Érzékeny szenzorok határozzák meg a mosogatáshoz szükséges víz és energia mennyiségét
- AutoOff - automatikus kikapcsolás
- Két színű, fénypont jelzés a padlón : Piros pont jelzi, hogy a program még fut, a zöld pedig azt mutatja, hogy a program lejárt.
- Egyéb kijelzés: fénypont a padlón (kétszínű), késleltetett indítás 1h-24h,
extra fertőtlenítés, GlassCare, választott program, öblítőszerhiány, só hiány,
XtraPower
- Programok: ECO, 160 min, 90 min, 60 min, 30 min, Auto, öblítés-tartás
- Kijelző típusa: 3 karakteres kijelző
- Opciók: Machine Care, GlassCare, ExtraHigiénia, ExtraPower
- Vízelárasztás elleni védelem: úszókapcsoló
- Zsanérok: normál
- Felső kosár jellemzői: 2 lehajtható tartó, 2 lehajtható drót poharakhoz, 2 Soft Spikes tüskesor, 6 borospohár rögzítő gumigyűrű, lehajtható pohártartók, műanyag fogantyú
- Alsó kosár jellemzői: 4 lehajtható tányértartó, műanyag fogantyú
- Evőeszköz tartó polc: késtartóval, MaxiFlex fiók, Kivehető fiókelosztó
- Felső mosogatási szint: Felső szórókar
- Alsó szórókar típusa: Szatelit szórókar
- MaxiFlex rekeszek
- QuickLift kosár állítható magassággal
- inverter motor
- Sensorcontrol: Érzékeny szenzorok határozzák meg a mosogatáshoz szükséges víz és energia mennyiségét
- AutoOff - automatikus kikapcsolás
- Két színű, fénypont jelzés a padlón : Piros pont jelzi, hogy a program még fut, a zöld pedig azt mutatja, hogy a program lejárt.
- Egyéb kijelzés: fénypont a padlón (kétszínű), késleltetett indítás 1h-24h,
extra fertőtlenítés, GlassCare, választott program, öblítőszerhiány, só hiány,
XtraPower
- Programok: ECO, 160 min, 90 min, 60 min, 30 min, Auto, öblítés-tartás
- Kijelző típusa: 3 karakteres kijelző
- Opciók: Machine Care, GlassCare, ExtraHigiénia, ExtraPower
- Vízelárasztás elleni védelem: úszókapcsoló
- Zsanérok: normál
- Felső kosár jellemzői: 2 lehajtható tartó, 2 lehajtható drót poharakhoz, 2 Soft Spikes tüskesor, 6 borospohár rögzítő gumigyűrű, lehajtható pohártartók, műanyag fogantyú
- Alsó kosár jellemzői: 4 lehajtható tányértartó, műanyag fogantyú
- Evőeszköz tartó polc: késtartóval, MaxiFlex fiók, Kivehető fiókelosztó
- Felső mosogatási szint: Felső szórókar
- Alsó szórókar típusa: Szatelit szórókar










































































