- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EIV84550 elektromos főzőlap
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Kedd | ingyenes |
| Budapest +20 km | Kedd | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Szerda | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Kedd | ingyenes |
Cikkszám: 23424
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 780 mm |
| Mélység | 520 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Energiaosztály | A |
| Főzőlap tipusa | indukciós főzőlap |
| Szervízköteles üzembehelyezés | igen |
| Főzőzóna-teljesítmény | 11,5 kW |
| Elektromos főzőlap | igen |
| Szín | fekete |
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 5 indukciós főzőzóna
- gyerekzár, funkciózár
- slide érintőkapcsolós vezérlés
- edényfelismerés
- automata felfűtés
- booster funkció
- Multibridge funkció
- időzítés, percszámláló
- CountUp Timer
- Öko Timer
- főzőlapvédelem: automatikus kikapcsolás
- maradékhő-kijelzés (3 fokozat)
- H2H páraelszívó vezérlés
Főzőzónák:
- Bal hátsó: indukciós 2300/3200 W / 210 mm
- Bal első zóna: indukciós, 2300/3200W/210mm
- Jobb hátsó zóna: indukciós, 2300/3200W/210mm
- Jobb első zóna: indukciós, 2300/3200W/210mm
- Középső zóna elöl: indukciós, 2300/3200W/210mm
- gyerekzár, funkciózár
- slide érintőkapcsolós vezérlés
- edényfelismerés
- automata felfűtés
- booster funkció
- Multibridge funkció
- időzítés, percszámláló
- CountUp Timer
- Öko Timer
- főzőlapvédelem: automatikus kikapcsolás
- maradékhő-kijelzés (3 fokozat)
- H2H páraelszívó vezérlés
Főzőzónák:
- Bal hátsó: indukciós 2300/3200 W / 210 mm
- Bal első zóna: indukciós, 2300/3200W/210mm
- Jobb hátsó zóna: indukciós, 2300/3200W/210mm
- Jobb első zóna: indukciós, 2300/3200W/210mm
- Középső zóna elöl: indukciós, 2300/3200W/210mm
A FŐZŐLAP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07







































































