- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EHF6232FOK elektromos főzőlap
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Vasárnap | ingyenes |
| Budapest +20 km | Vasárnap | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Vasárnap | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Kedd | ingyenes |
Cikkszám: 23425
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 590 mm |
| Mélység | 520 mm |
| Magasság | 38 mm |
| Főzőlap tipusa | kerámia főzőlap |
| Szervízköteles üzembehelyezés | igen |
| Főzőzóna-teljesítmény | 5,7 kW |
| Elektromos főzőlap | igen |
| Szín | fekete |
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 3 főzőfelület
- érintőkapcsolós vezérlés
- gyerekzár
- maradékhő-kijelzés
- automatikus kikapcsolás
- háromkörös főzőzóna
- keret nélküli kivitel
• Főzőzónák:
- bal hátsó: 1200 W / 145 mm
- bal első: 1700 W / 180 mm
- jobb első: 1000/1800/2400W/145/210/270mm
- Könnyű és gyors installáció (bepattintós rugókkal)
• Összteljesítmény: 5,7 kW
• Kábelhossz: 1,5 m
- érintőkapcsolós vezérlés
- gyerekzár
- maradékhő-kijelzés
- automatikus kikapcsolás
- háromkörös főzőzóna
- keret nélküli kivitel
• Főzőzónák:
- bal hátsó: 1200 W / 145 mm
- bal első: 1700 W / 180 mm
- jobb első: 1000/1800/2400W/145/210/270mm
- Könnyű és gyors installáció (bepattintós rugókkal)
• Összteljesítmény: 5,7 kW
• Kábelhossz: 1,5 m
A FŐZŐLAP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92







































































