- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EEM43200L teljesen beépíthető mosogatógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Kedd | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Kedd | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Kedd | 8990 Ft |
Cikkszám: 23186
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 446 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Magasság | 818 mm |
| Energiaosztály | E |
| Energiafogyasztás | 0,75 kWh |
| Kivitel | beépíthető |
| Terítékek száma | 10 terítékes |
| Szatellit szórókar | igen |
| Vízfogyasztás. | 9,9 liter/ciklus |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási mód | AirDry |
| Zajszint | 44 dB(A) |
| Vízszenzor | igen |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- WaterStop System - vízvédelmi rendszer
- inverter motor
- könnyedén állítható felső kosár megpakolva is
- MaxiFlex fiók, Kivehető fiókosztó, evőeszköz tartó polc késtartóval
- fénypont a padlón (piros/zöld)
- automatikus ajtónyitás a program végén
- LCD-kijelző - idővisszajelzés
- AirDry szárítás
- AutoOff funkció
- szatelit alsó forgókar
- zuhanyfej a tetőn
- csúszózsanérok
- LCD-kijelző - idővisszajelzés
- késleltetett indítás (1-24 óra)
- só- és öblítőszer kijelzés
- QuickSelect kezelőpanel (szöveg+szimbólum)
- GlassCare, Machine Care, ExtraPower funkciók
- 8 program, 4 hőmérséklet
Fontosabb programok: 160 perces program, 60 perces
program, 90 perces program, AUTO
program, ECO, Tisztítás, Gyors 30
perc, öblítés-tartás
- inverter motor
- könnyedén állítható felső kosár megpakolva is
- MaxiFlex fiók, Kivehető fiókosztó, evőeszköz tartó polc késtartóval
- fénypont a padlón (piros/zöld)
- automatikus ajtónyitás a program végén
- LCD-kijelző - idővisszajelzés
- AirDry szárítás
- AutoOff funkció
- szatelit alsó forgókar
- zuhanyfej a tetőn
- csúszózsanérok
- LCD-kijelző - idővisszajelzés
- késleltetett indítás (1-24 óra)
- só- és öblítőszer kijelzés
- QuickSelect kezelőpanel (szöveg+szimbólum)
- GlassCare, Machine Care, ExtraPower funkciók
- 8 program, 4 hőmérséklet
Fontosabb programok: 160 perces program, 60 perces
program, 90 perces program, AUTO
program, ECO, Tisztítás, Gyors 30
perc, öblítés-tartás











































































