- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux EEA12100L teljesen beépíthető mosogatógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 23190
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 446 mm |
| Mélység | 575 mm |
| Magasság | 818 mm |
| Energiaosztály | F |
| Energiafogyasztás | 0,78 kWh |
| Kivitel | beépíthető |
| Terítékek száma | 9 terítékes |
| Vízfogyasztás. | 9,9 liter/ciklus |
| Mosási hatékonyság | A |
| Szárítási mód | AirDry |
| Zajszint | 49 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- PerfectFit csúszózsanérok
- inverter motor
- Thermo Efficient - melegvízre is köthető
- Szöveges + szimbólumos panel
- Só és öblítőszer kijelző
- Állítható felső kosár, lehajtható pohártartókkal
- Evőeszköztartó kosár
- WaterStop System - vízvédelmi rendszer
• Programok:
- 160 perces,90 perces, ECO, Gyors 30 perces, öblítés tartás
- inverter motor
- Thermo Efficient - melegvízre is köthető
- Szöveges + szimbólumos panel
- Só és öblítőszer kijelző
- Állítható felső kosár, lehajtható pohártartókkal
- Evőeszköztartó kosár
- WaterStop System - vízvédelmi rendszer
• Programok:
- 160 perces,90 perces, ECO, Gyors 30 perces, öblítés tartás
A MOSOGATÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92







































































