- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG TR719G4E szárítógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Vasárnap | ingyenes |
| Budapest +20 km | Vasárnap | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Vasárnap | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Kedd | ingyenes |
Cikkszám: 28786
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 638 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | C |
| Energiafogyasztás | 1,03 kWh |
| Kivitel. | hőszivattyús kondenzációs |
| Max. ruhatöltet | 9 kg |
| Zajszint | 64 dB(A) |
| Dob anyaga | rozsdamentes |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Hőszívattyús szárítási technológia - akár 40%-os energiamegtakarítás
- nagyméretű, átlátszó kerek ajtó
- PreciseDry nedvesség- és töltetérzékelő technológia
- SensiDry® technológia alacsony hőfok, kíméletes szárítás
- Teljesen megfordítható ajtó: 4 különböző, praktikus ajtónyitás opció
- Szűrő és tartály telítettség kijelzés
- Irányváltó dob - megakadályozza a ruhák gyűrődését és összegabalyodását
- Közepes méretű, fehér LED-kijelző
- EcoFlow hatékony szűrőrendszer
- Woolmark Blue minősítés
- késleltetett indítás
- kondenz tartály kapacitása: 5.56 liter
- Lábak, görgők: 4 állítható láb
- Szárítási szint kijelzés: szárítás, lehűtés, vasaló száraz, szekrény száraz,
extra száraz, gyűrődésmentesítés / vége
- Speciális programok: Ágynemű XL, Pamut ECO, pamut,
kímélő, takaró, vasaláskönnyítő, MixDry, Frissítés, Sportwear, műszál
- nagyméretű, átlátszó kerek ajtó
- PreciseDry nedvesség- és töltetérzékelő technológia
- SensiDry® technológia alacsony hőfok, kíméletes szárítás
- Teljesen megfordítható ajtó: 4 különböző, praktikus ajtónyitás opció
- Szűrő és tartály telítettség kijelzés
- Irányváltó dob - megakadályozza a ruhák gyűrődését és összegabalyodását
- Közepes méretű, fehér LED-kijelző
- EcoFlow hatékony szűrőrendszer
- Woolmark Blue minősítés
- késleltetett indítás
- kondenz tartály kapacitása: 5.56 liter
- Lábak, görgők: 4 állítható láb
- Szárítási szint kijelzés: szárítás, lehűtés, vasaló száraz, szekrény száraz,
extra száraz, gyűrődésmentesítés / vége
- Speciális programok: Ágynemű XL, Pamut ECO, pamut,
kímélő, takaró, vasaláskönnyítő, MixDry, Frissítés, Sportwear, műszál







































































