- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG OSF6I82EF beépíthető hűtőszekrény
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Szerda | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Szerda | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 31633
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 547 mm |
| Magasság | 819 mm |
| Energiaosztály | E |
| Kivitel | beépíthető |
| Kialakítás. | Egyajtós mélyhűtős |
| Éves energiafogyasztás | 148 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-N-ST-T |
| Hűtőtér nettó térfogat | 94 liter |
| Fagyasztótér nettó térfogat | 16 liter |
| Hűtőtér leolvasztási módja | automatikus |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | mechanikus |
| Zajszint | 38 dB(A) |
| Visszamelegedési idő | 8.2 óra |
| Hűtőtér technológia | statikus |
| Polcok | üveg - 2db |
| Hűtőszekrény | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- COOLMATIC funkció
- OptiSpace rendszer
- megfordítható ajtónyitás
- elektronikus vezérlés LED kijelzőkkel
- frostmatic gyorsfagyasztás
- door-on-door (fix ajtós) beépítés
- OptiSpace rendszer
- megfordítható ajtónyitás
- elektronikus vezérlés LED kijelzőkkel
- frostmatic gyorsfagyasztás
- door-on-door (fix ajtós) beépítés
A HŰTŐGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73











































































