- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG OAB7N82EF beépíthető fagyasztószekrény
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 31631
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Magasság | 815 mm |
| Energiaosztály | E |
| Kivitel | beépíthető |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Éves energiafogyasztás | 190 kWh/év |
| Klímaosztály | SN-N-ST-T |
| Fagyasztótér nettó térfogat | 85 liter |
| Fagyasztótér leolvasztási módja | nem kell leolvasztani |
| Zajszint | 43 dB(A) |
| Visszamelegedési idő | 8.7 óra |
| Fagyasztótér technológia | No Frost |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- fix ajtós beépítés (door-on-door)
- megfordítható ajtónyitás
- OptiSpace rendszer
- elektronikus hőmérséklet vezérlés
- Frostmatic funkció - nagy mennyiségű élelmiszer gyors fagyasztáshoz
- magas hőmérséklet riasztás (fény+hang)
- nyitott ajtó riasztás (fény+hang)
- megfordítható ajtónyitás
- OptiSpace rendszer
- elektronikus hőmérséklet vezérlés
- Frostmatic funkció - nagy mennyiségű élelmiszer gyors fagyasztáshoz
- magas hőmérséklet riasztás (fény+hang)
- nyitott ajtó riasztás (fény+hang)
A FAGYASZTÓ MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73




































































