- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LWR73044BE mosó-szárítógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29024
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 597 mm |
| Mélység | 631 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | D |
| Energiafogyasztás | (csak mosás) 0,5 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | mosó-szárítógép |
| Üst anyaga | Care |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | (csak mosás) 50 liter/ciklus |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Max. ruhatöltet | mosás 11 kg/száritás 7 kg |
| Zajszint maximum | 73 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Steam Refresh frissítő gőzprogram - 25 perc alatt, mosás nélkül
semlegesíti a kellemetlen szagokat, kisimítja a kényes ruhadarabokat
- SpecialCare Wash-to-Dry - minden szövettípushoz alkalmazkodik gyengéd, de hatékony tisztítást végezve
- PreciseLoad - automatikus programidő, energia- és vízfelhasználás beállítás
- Nagy fehér LED kijelző
- Habérzékelő öblítési rendszer
- Woolmark Blue minősítés
- késleltetett inditás
- Hármas falu vízcsővédelem
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú/kézimosás,
kültéri ruházat, Mosógép tisztítás, Quick 20 Wash&Dry 60, MixLoad, Hygiene,
öblítés, centrifuga/szivattyúzás
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kábelhossz: 1,7 m
semlegesíti a kellemetlen szagokat, kisimítja a kényes ruhadarabokat
- SpecialCare Wash-to-Dry - minden szövettípushoz alkalmazkodik gyengéd, de hatékony tisztítást végezve
- PreciseLoad - automatikus programidő, energia- és vízfelhasználás beállítás
- Nagy fehér LED kijelző
- Habérzékelő öblítési rendszer
- Woolmark Blue minősítés
- késleltetett inditás
- Hármas falu vízcsővédelem
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
- Programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú/kézimosás,
kültéri ruházat, Mosógép tisztítás, Quick 20 Wash&Dry 60, MixLoad, Hygiene,
öblítés, centrifuga/szivattyúzás
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kábelhossz: 1,7 m
















































































