- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LTR6G271E mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 29040
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 400 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 890 mm |
| Energiaosztály | E |
| Energiafogyasztás | 0,78 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | felültöltős |
| Üst anyaga | carboran |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 41 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1200 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 7 kg |
| Zajszint maximum | 77 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- ProSense - töltetmennyiséghez alkalmazkodó programidő
- SoftPlus technológia - Öblítő egyenletes elosztása
- Eco TimeSave
- Soft Opening System - Lágyan nyíló mosódob ajtó
- LiquiDose: precíz folyékony mosószer adagolás
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- pillanatmegállítás
- áramszünet memória funkció
- lágy ajtónyitás, dobpozícionálás
- Woolmark Blue minősítés
- kapcsolós mosószeradagoló por/folyékony mosószerhez
- Közepes LCD-kijelző, érintőkapcsolókkal
- Automata dobpozícionálás - a program végén a dobajtó mindig felül van
- Aqua Control, átfolyásmérő
- késleltetett indítás
- Extra görgők - a könnyű mozgatáshoz
- AutoOff funkció
• Fontosabb programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, 20 perc 3 kg, kültéri ruházat, takaró, vasaláskönnyítő, centrifuga/szivattyúzás, Antiallergén
• Bejövő vízcső hossza: 150 cm
• Kábelhossz: 2,4 m
- SoftPlus technológia - Öblítő egyenletes elosztása
- Eco TimeSave
- Soft Opening System - Lágyan nyíló mosódob ajtó
- LiquiDose: precíz folyékony mosószer adagolás
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- pillanatmegállítás
- áramszünet memória funkció
- lágy ajtónyitás, dobpozícionálás
- Woolmark Blue minősítés
- kapcsolós mosószeradagoló por/folyékony mosószerhez
- Közepes LCD-kijelző, érintőkapcsolókkal
- Automata dobpozícionálás - a program végén a dobajtó mindig felül van
- Aqua Control, átfolyásmérő
- késleltetett indítás
- Extra görgők - a könnyű mozgatáshoz
- AutoOff funkció
• Fontosabb programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, 20 perc 3 kg, kültéri ruházat, takaró, vasaláskönnyítő, centrifuga/szivattyúzás, Antiallergén
• Bejövő vízcső hossza: 150 cm
• Kábelhossz: 2,4 m
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92









































































