- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG LFR73944FQE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29006
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 602 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,39 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 45 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53.9 % |
| Max. ruhatöltet | 9 kg |
| Zajszint maximum | 74 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 60 liter |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- UniversalDose - Az UniversalDose fiókban 60%-kal gyorsabbban
oldódnak fel a kapszulák
- Textilkímélő Care dob
- fekete panel fekete ajtó
- Precisewash rendszer
- Aqua Control szenzor
- pillanatmegállítás
- mechanikus gyerekzár
- Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
- nagy fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- WIFI funkció - AEG mosógép applikáció
- Öko inverter motor
- ProSteam® - kisimítja és felfrissíti a ruhát
- Steam Refresh program - kevesebb gyűrődés a frissítő
gőzprogrammal
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: Mixload 69Min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, Gőzprogram, kültéri ruházat, Steam Hygiene (Hygiene program gőzzel), öblítés, centrifuga/szivattyúzás
oldódnak fel a kapszulák
- Textilkímélő Care dob
- fekete panel fekete ajtó
- Precisewash rendszer
- Aqua Control szenzor
- pillanatmegállítás
- mechanikus gyerekzár
- Woolmark Blue + WoolCare Ariel/Lenor
- nagy fehér LED-kijelző piktogramokkal, érintőkapcsolókkal
- WIFI funkció - AEG mosógép applikáció
- Öko inverter motor
- ProSteam® - kisimítja és felfrissíti a ruhát
- Steam Refresh program - kevesebb gyűrődés a frissítő
gőzprogrammal
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- Görgők, lábak: 4 állítható láb
Fontosabb programok: Mixload 69Min, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, gyapjú, 20 perc 3 kg, Gőzprogram, kültéri ruházat, Steam Hygiene (Hygiene program gőzzel), öblítés, centrifuga/szivattyúzás
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92









































































