- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG L6SE26DE mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29008
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 595 mm |
| Mélység | 416 mm |
| Magasság | 843 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,42 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős keskeny |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 42 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1200 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53.9 % |
| Max. ruhatöltet | 6 kg |
| Zajszint maximum | 72 dB(A) |
| Vízcsatlakozás | hideg |
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Prosense technológia
- inverter motor
- Eco Time Manager
- Közepes LED kijelző
- 3 rekeszes por/folyékony mosószeradagoló
- SoftPlus funkció
- TimeSave - programrövidítő opció
- Woolmark Blue minősítés
- Antiallergén program
- AutoOff funkció
• Mosási programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, 20 perc 3 kg, vasaláskönnyítő, Pehely kabát, kültéri ruházat, farmer, Steam Anti Allergy
• Görgők, lábak: 4 állítható láb
• Bejövő vízcső hossza: 130 cm
• Kimenő vízcső hossza: 197 cm
• Kábelhossz: 1,4 m
- inverter motor
- Eco Time Manager
- Közepes LED kijelző
- 3 rekeszes por/folyékony mosószeradagoló
- SoftPlus funkció
- TimeSave - programrövidítő opció
- Woolmark Blue minősítés
- Antiallergén program
- AutoOff funkció
• Mosási programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, 20 perc 3 kg, vasaláskönnyítő, Pehely kabát, kültéri ruházat, farmer, Steam Anti Allergy
• Görgők, lábak: 4 állítható láb
• Bejövő vízcső hossza: 130 cm
• Kimenő vízcső hossza: 197 cm
• Kábelhossz: 1,4 m
A MOSÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92








































































