- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG L6SA47DH mosógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 29005
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 595 mm |
| Mélység | 443 mm |
| Magasság | 843 mm |
| Energiaosztály | A |
| Energiafogyasztás | 0,45 kWh |
| Kivitel | szabadonálló |
| Kialakítás | elöltöltős keskeny |
| Tömegkiegyenlítés | igen |
| Vízfogyasztás. | 45 liter/ciklus |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Max. centrifuga fordulat | 1400 ford/perc |
| Visszamaradó nedvességtartalom | 53 % |
| Max. ruhatöltet | 7 kg |
| Zajszint maximum | 75 dB(A) |
| Dob űrtartalma | 50 liter |
| Vízcsatlakozás | hideg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Közepes LED kijelző
- Prosense technológia
- átfolyásmérő szenzor
- pillanatmegállítás,
- áramszünet memória funkció
- Gyerekzár
- nagyméretű betöltőnyílás
- 3 kamrás por/folyékony mosószeradagoló
- Woolmark Blue minősítés
- inverter motor
- SoftPlus
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- TimeSave - programrövidítő opció
- Fontosabb programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú /
selyem, 20 perc 3 kg, vasaláskönnyítő, Pehely kabát, kültéri ruházat, farmer,
Anti Allergy Vapour
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kimenő vízcső hossza: 213 cm
Kábelhossz: 1,4 m
- Prosense technológia
- átfolyásmérő szenzor
- pillanatmegállítás,
- áramszünet memória funkció
- Gyerekzár
- nagyméretű betöltőnyílás
- 3 kamrás por/folyékony mosószeradagoló
- Woolmark Blue minősítés
- inverter motor
- SoftPlus
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- Vízelárasztás elleni védelem nyomáskapcsolóval
- TimeSave - programrövidítő opció
- Fontosabb programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú /
selyem, 20 perc 3 kg, vasaláskönnyítő, Pehely kabát, kültéri ruházat, farmer,
Anti Allergy Vapour
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kimenő vízcső hossza: 213 cm
Kábelhossz: 1,4 m










































































