AEG KKK994500T beépíthető kávéfőző
3 év gyári garanciával fogyasztóknak
Raktáron
Leghamarabb Önnél:
Cikkszám: 33952
FŐBB JELLEMZŐK
Márka AEG
Szélesség 595 mm
Mélység 450 mm
Magasság 455 mm