- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG FSK94858P teljesen beépíthető mosogatógép
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Péntek | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 31793
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 560 mm |
| Magasság | 818 mm |
| Energiaosztály | C |
| Energiafogyasztás | 0,75 kWh |
| Kivitel | beépíthető |
| Terítékek száma | 14 terítékes |
| Szatellit szórókar | igen |
| Vízfogyasztás. | 11 liter/ciklus |
| Szárítási mód | AirDry |
| Zajszint | 39 dB(A) |
| Vízszenzor | igen |
| Vízcsatlakozás | hideg/meleg |
| Inverter motor | igen |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Comfort Lift- az alsó kosár kihúzható és felemelhető
- Wifi funkció
- ComfortRails- csúsztatható kosarak
- Belső világítás
- TimeBeam funkció- a hátralévő idő kijelzése a padlóra
- XXL extra nagy belső tér
- 7 program, 4 hőmérséklet
- ProWater rendszer- plusz egy szórókarral a tetőn
- ProClean szatelit szórókar
- AirDry szárítás
- Aqua Control - vízelárasztás elleni védelem
- Magyar nyelvű LCD kijelző
- Thermo Efficient technológia
- Kijelzések: só és öblítőszer, késleltetett indítás 1-24 h., GlassCare, Time beam White, ExtraPower
- Programok: 160 perces program, 60 perces program, 90 perces program, AUTO program, ECO, Tisztítás, Gyors 30 perc
- Felső kosár opciók: 2 lehajtható tartó, 2 lehajtható drót poharakhoz, 2 Soft Spikes tüskesor, 6 borospohár rögzítő gumigyűrű, lehajtható pohártartók, Prémium vezetősínek, fém fogantyú, Oldalsó fogantyúk
- Alsó kosár a következő opciókkal: 4 lehajtható tányértartó, inox fogantyú
- Evőeszköz tartó polc: késtartóval, MaxiFlex fiók, Prémium vezetősínek, Kivehető fiókosztó
- Wifi funkció
- ComfortRails- csúsztatható kosarak
- Belső világítás
- TimeBeam funkció- a hátralévő idő kijelzése a padlóra
- XXL extra nagy belső tér
- 7 program, 4 hőmérséklet
- ProWater rendszer- plusz egy szórókarral a tetőn
- ProClean szatelit szórókar
- AirDry szárítás
- Aqua Control - vízelárasztás elleni védelem
- Magyar nyelvű LCD kijelző
- Thermo Efficient technológia
- Kijelzések: só és öblítőszer, késleltetett indítás 1-24 h., GlassCare, Time beam White, ExtraPower
- Programok: 160 perces program, 60 perces program, 90 perces program, AUTO program, ECO, Tisztítás, Gyors 30 perc
- Felső kosár opciók: 2 lehajtható tartó, 2 lehajtható drót poharakhoz, 2 Soft Spikes tüskesor, 6 borospohár rögzítő gumigyűrű, lehajtható pohártartók, Prémium vezetősínek, fém fogantyú, Oldalsó fogantyúk
- Alsó kosár a következő opciókkal: 4 lehajtható tányértartó, inox fogantyú
- Evőeszköz tartó polc: késtartóval, MaxiFlex fiók, Prémium vezetősínek, Kivehető fiókosztó
A MOSOGATÓGÉP MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92









































































