- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG DCE5960HM páraelszívó
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Kedd | ingyenes |
| Budapest +20 km | Kedd | ingyenes |
| Kelet-Magyarország | Szerda | ingyenes |
| Nyugat-Magyarország | Kedd | ingyenes |
Cikkszám: 31597
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 900 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 382 mm |
| Kivitel szerint | álkürtőbe építhető |
| Szélesség szerint | 90 cm széles kivitel |
| Teljesítmény | max: 710 m3/óra |
| Teljesítményszabályozás | nyomógombok |
| Zajszint maximum | 63 dB(A) |
| Kivezethető | igen |
| Filteres levegőkeringetés | igen |
| Zsírszűrő | 6 db |
Energiacímke
Használati útmutató
Beépítési rajz
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- Diffúzoros elszívás az alacsonyabb energiafogyasztás és zajszint érdekében
- Hob2Hood vezérlés
- Tartozék távirányító
- Zsírszűrő és szénszűrő telítettség jelző
- Filteres keringtetés (szénszűrő tartozék) vagy elvezetési lehetőség
- Hob2Hood vezérlés
- Tartozék távirányító
- Zsírszűrő és szénszűrő telítettség jelző
- Filteres keringtetés (szénszűrő tartozék) vagy elvezetési lehetőség






































































