- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG CKB56490BM kombinált tűzhely
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 28488
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 500 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 877 mm |
| Energiaosztály | A |
| Típus szerint | kombinált tűzhely |
| Főzőzóna | gáz - 4 db |
| Sütő | elektromos |
| Grill típusa | elektromos |
| Sütőtérvilágítás | igen |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Szín | inox |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- digitális óra hangjelzés, időtartam kijelzés,
percszámláló, idő kijelzés
- szikragyújtás a szabályzógombon
- hátsó gőzkivezetés a sütőből
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
- világítás a sütőben
- SteamBake gőzsütés
- AirFry olaj nélküli sütés
Sütési funkciók alsó sütés, kiolvasztás, felső sütés + ventilátor, hőlégkeverés (100°C), grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, világítás, párás sütés, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés
Sütőtérfogat: 58 liter
Sütő tisztítás: aquaclean tisztítás
Tartozékok: 1 fekete zománcozott sütőtálca, 1 fekete zománcozott zsírfelfogó tálca, 1 krómozott grillrács, 1 db AirFry tálca
Kábelhossz: 1.5 m
Sütő max. teljesítményfelvétele: 2.505 kW
percszámláló, idő kijelzés
- szikragyújtás a szabályzógombon
- hátsó gőzkivezetés a sütőből
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
- világítás a sütőben
- SteamBake gőzsütés
- AirFry olaj nélküli sütés
Sütési funkciók alsó sütés, kiolvasztás, felső sütés + ventilátor, hőlégkeverés (100°C), grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, világítás, párás sütés, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső + alsó sütés + légkeverés
Sütőtérfogat: 58 liter
Sütő tisztítás: aquaclean tisztítás
Tartozékok: 1 fekete zománcozott sütőtálca, 1 fekete zománcozott zsírfelfogó tálca, 1 krómozott grillrács, 1 db AirFry tálca
Kábelhossz: 1.5 m
Sütő max. teljesítményfelvétele: 2.505 kW













































































