- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG CIB6643BBM kerámialapos tűzhely
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 28486
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | A |
| Típus szerint | elektromos tűzhely |
| Főzőzóna | indukciós - 4 db |
| Sütő | elektromos |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventilátor | igen |
| Sütőtérvilágítás | igen |
| Ajtóüvegezés | 3 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Szín | inox |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 4 db indukciós főzőzóna
- digitális kijelző, elektronikus óra
- programozható sütő (be-és kikapcsolás, percszámláló, hangjelzés, időtartam kijelzés)
- érintőkapcsolós slide vezérlés a főzőlapon
- automatikus kikapcsolás, PowerBoost funkció, Set Timer, Stop&Go (Szünet), automatikus felfűtés
- teleszkópos sütősín
- H2H páraelszívó vezérlés
- SteamBake gőzsütés
- AirFry olaj nélküli sütés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- süllyesztett kezelőgombok
- rozsdamentes acél kivitel
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
Sütési funkciók: vent + felső sütés, grill + felső sütés, grill + vent+ felső
sütés, hőlégbefúvás + alsó sütés, hőlégbefúvás, hőlégbefúvás, felső + alsó
sütés
Főző zónák:
- bal hátsó: indukciós 1400/2500 W / 140 mm
- jobb hátsó: indukciós 1800/2800 W / 180 mm
- bal első: indukciós 2300/3600 W / 210 mm
- jobb első: indukciós 1800/2800 W / 180 mm
Sütő tisztítás: aquaclean tisztítás
Sütő max. teljesítményfelvétele: 3.5 kW
- digitális kijelző, elektronikus óra
- programozható sütő (be-és kikapcsolás, percszámláló, hangjelzés, időtartam kijelzés)
- érintőkapcsolós slide vezérlés a főzőlapon
- automatikus kikapcsolás, PowerBoost funkció, Set Timer, Stop&Go (Szünet), automatikus felfűtés
- teleszkópos sütősín
- H2H páraelszívó vezérlés
- SteamBake gőzsütés
- AirFry olaj nélküli sütés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- süllyesztett kezelőgombok
- rozsdamentes acél kivitel
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
Sütési funkciók: vent + felső sütés, grill + felső sütés, grill + vent+ felső
sütés, hőlégbefúvás + alsó sütés, hőlégbefúvás, hőlégbefúvás, felső + alsó
sütés
Főző zónák:
- bal hátsó: indukciós 1400/2500 W / 140 mm
- jobb hátsó: indukciós 1800/2800 W / 180 mm
- bal első: indukciós 2300/3600 W / 210 mm
- jobb első: indukciós 1800/2800 W / 180 mm
Sütő tisztítás: aquaclean tisztítás
Sütő max. teljesítményfelvétele: 3.5 kW
A TŰZHELY MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
















































































