- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG CCB6446CBM kerámialapos tűzhely
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 28484
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | A |
| Típus szerint | elektromos tűzhely |
| Főzőzóna | kerámia - 4 db |
| Sütő | elektromos |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventilátor | igen |
| Sütőtérvilágítás | igen |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Szín | fehér |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- teleszkópos sütősín (1 szintes)
- elektronikus időzítő, digitális óra
- bővíthető főzőzónák (2 db)
- maradékhő kijelzés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- süllyeszthető kezelő gombok
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
- AquaClean tisztítás
Sütési funkciók:
hagyományos sütés, aszalás, gyors grill, nedves hőlégbefúvás, pizza, hőlégkeverés, turbo grill
Főző zónák:
- Bal hátsó főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
- Bal első főzőzóna: kétkörös, hilight, 1000W/2200W/140mm/210mm
- Jobb hátsó főzőzóna: kétkörös ovális, hilight kerámia,
2200W/1400W/265mm/170mm
- Jobb első főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Sütőteljesítmény: 3,5 kW
Tartozékok: 1 db zománcozott sütőtálca, 1 db zománcozott zsírfelfogó tálca, 2 db grillrács, 1 db AirFly tálca
- elektronikus időzítő, digitális óra
- bővíthető főzőzónák (2 db)
- maradékhő kijelzés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- süllyeszthető kezelő gombok
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
- AquaClean tisztítás
Sütési funkciók:
hagyományos sütés, aszalás, gyors grill, nedves hőlégbefúvás, pizza, hőlégkeverés, turbo grill
Főző zónák:
- Bal hátsó főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
- Bal első főzőzóna: kétkörös, hilight, 1000W/2200W/140mm/210mm
- Jobb hátsó főzőzóna: kétkörös ovális, hilight kerámia,
2200W/1400W/265mm/170mm
- Jobb első főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Sütőteljesítmény: 3,5 kW
Tartozékok: 1 db zománcozott sütőtálca, 1 db zománcozott zsírfelfogó tálca, 2 db grillrács, 1 db AirFly tálca












































































