- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG CCB6441NBB kerámialapos tűzhely
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 28481
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 596 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Energiaosztály | A |
| Típus szerint | elektromos tűzhely |
| Főzőzóna | kerámia - 4 db |
| Sütő | elektromos |
| Grill típusa | elektromos |
| Hűtőventilátor | igen |
| Sütőtérvilágítás | igen |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Szín | fekete |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- edénytartó rekesz, kihúzható fiók
- SET timer, digitális kijelző, programozható idő, hangjelzés, időtartam kijelzés, percszámláló
- maradékhő kijelzés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- süllyeszthető kezelő gombok
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
- AquaClean sütő tisztítás
Sütési funkciók:
alsósütés + ventilátor, Fan + top (w/o Lamp), grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, hőlégbefúvás + alsó sütés, hőlégbefúvás,
felső + alsó sütés
Főzőzónák:
- Bal hátsó főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
- Bal első főzőzóna: hilight kerámia, 2300W/210mm
- Jobb hátsó főzőzóna: hilight kerámia, 1800W/180mm
- Jobb első főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Sütőteljesítmény: 3,5 kW
Sütőtérfogat: 73 liter
Tartozékok: 1 fekete zománcozott sütőtálca, 1 Moussaka tálca, 1 db grillrács
Szín: Matt fekete
- SET timer, digitális kijelző, programozható idő, hangjelzés, időtartam kijelzés, percszámláló
- maradékhő kijelzés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- süllyeszthető kezelő gombok
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
- AquaClean sütő tisztítás
Sütési funkciók:
alsósütés + ventilátor, Fan + top (w/o Lamp), grill + felső sütés, grill + vent+ felső sütés, hőlégbefúvás + alsó sütés, hőlégbefúvás,
felső + alsó sütés
Főzőzónák:
- Bal hátsó főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
- Bal első főzőzóna: hilight kerámia, 2300W/210mm
- Jobb hátsó főzőzóna: hilight kerámia, 1800W/180mm
- Jobb első főzőzóna: hilight kerámia, 1200W/145mm
Sütőteljesítmény: 3,5 kW
Sütőtérfogat: 73 liter
Tartozékok: 1 fekete zománcozott sütőtálca, 1 Moussaka tálca, 1 db grillrács
Szín: Matt fekete
A TŰZHELY MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92












































































