- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
AEG CCB56490BM kerámialapos tűzhely
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Csütörtök | 8990 Ft |
Cikkszám: 28482
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | AEG |
| Szélesség | 500 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 858 mm |
| Energiaosztály | A |
| Típus szerint | elektromos tűzhely |
| Főzőzóna | elektromos - 4 db |
| Sütő | elektromos |
| Grill típusa | elektromos |
| Sütőtérvilágítás | igen |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Főzőzóna-teljesítmény | 6,1 kW |
| Szín | inox |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- 2 bővíthető főzőzóna
- süllyesztett kezelőgombok
- elektronikus időzítő, digitális óra, percszámláló
- maradékhő-kijelzés
- PlusSteam gőzfunkció
- aquaclean tisztítás
- 1 szintes teleszkópos sütősín
- hátsó gőzkivezetés a sütőből
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
Sütési funkciók:
alsó sütés, kiolvasztás, Fan + top + bottom (100°C), grill +
felső sütés, grill + vent+ felső sütés, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső
+ alsó sütés + légkeverés, Top + Fan (ECO)
Főző zónák:
- bal hátsó: 1200 W / 140 mm
- jobb hátsó: 900/2000 W / 140/250 mm
- bal első: 700/1700 W / 120/180 mm
- jobb első: 1200 W / 140 mm
Sütő max. teljesítményfelvétel: 2505 W
Tartozékok: 1 db zománcozott sütőtálca, 1 db zománcozott zsírfelfogó tálca, 1 db grillrács, 1 db AirFly tálca
- süllyesztett kezelőgombok
- elektronikus időzítő, digitális óra, percszámláló
- maradékhő-kijelzés
- PlusSteam gőzfunkció
- aquaclean tisztítás
- 1 szintes teleszkópos sütősín
- hátsó gőzkivezetés a sütőből
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
Sütési funkciók:
alsó sütés, kiolvasztás, Fan + top + bottom (100°C), grill +
felső sütés, grill + vent+ felső sütés, hőlégbefúvás, felső + alsó sütés, felső
+ alsó sütés + légkeverés, Top + Fan (ECO)
Főző zónák:
- bal hátsó: 1200 W / 140 mm
- jobb hátsó: 900/2000 W / 140/250 mm
- bal első: 700/1700 W / 120/180 mm
- jobb első: 1200 W / 140 mm
Sütő max. teljesítményfelvétel: 2505 W
Tartozékok: 1 db zománcozott sütőtálca, 1 db zománcozott zsírfelfogó tálca, 1 db grillrács, 1 db AirFly tálca
A TŰZHELY MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Pest [térkép]
Cím: 1085 Bp József krt. 10-12.
Telefon: (+36-1) 210-10-10
Mobil: (+36-30) 210-10-10
Fax: (+36-1) 477-07-07
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73
AEG MOM Park [térkép]
Cím: 1123 Budapest Alkotás utca 53.
Telefon: (+36-1) 710-10-10
Mobil: (+36-30) 256-32-56
Fax: (+36-1) 799-82-92













































































