- MOSÓGÉP
- |
- MOSOGATÓGÉP
- |
- SZÁRÍTÓGÉP
- |
- HŰTŐGÉP
- |
- FAGYASZTÓ
- |
- TŰZHELY
- |
- SÜTŐ
- |
- FŐZŐLAP
- |
- PÁRAELSZÍVÓ
- |
- MIKRÓ
- |
- VÍZMELEGÍTŐ
- |
- PORSZÍVÓ
- |
- KISGÉP
- |
- BLOG
TERMÉK GYORSKERESÉS
Electrolux LKR540202X kerámialapos tűzhely
| Leghamarabb Önnél: | ||
| Budapest, normál | Holnap | 8990 Ft |
| Budapest, expressz | Ma | 8990 Ft |
| Budapest +20 km | Holnap | 8990 Ft |
| Kelet-Magyarország | Szerda | 8990 Ft |
| Nyugat-Magyarország | Holnap | 8990 Ft |
Cikkszám: 19577
FŐBB JELLEMZŐK
| Márka | Electrolux |
| Szélesség | 500 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 858 mm |
| Energiaosztály | A |
| Típus szerint | elektromos tűzhely |
| Főzőzóna | elektromos - 4 db |
| Sütő | elektromos |
| Grill típusa | elektromos |
| Sütőtérvilágítás | igen |
| Ajtóüvegezés | 2 rétegű |
| Edénytartó rekesz | kihúzható fiók |
| Sütőteljesítmény | 2,685 kW |
| Főzőzóna-teljesítmény | 5,8 kW |
| Szín | inox |
Energiacímke
Használati útmutató
EXTRA TULAJDONSÁGOK
- légkeverés
- elektronikus időzítő, digitális óra
- maradékhő kijelzés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- ujjlenyomatmentes, rozsdamentes acél kivitel
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
Sütési funkciók:
- alsó sütés
- hagyományos sütés
- turbo grill
- légkeverés
- pizza
- hőlégkeverés
- kiolvasztás
Tartozékok: BBQ nyárs,1fekete zománcozott sütőtálca, 1 fekete
zománcozott zsírfelfogó tálca
- elektronikus időzítő, digitális óra
- maradékhő kijelzés
- hátsó gőz kivezetés a sütőből
- ujjlenyomatmentes, rozsdamentes acél kivitel
- szétszedhető ajtó üvegezés a könnyű tisztításért
Sütési funkciók:
- alsó sütés
- hagyományos sütés
- turbo grill
- légkeverés
- pizza
- hőlégkeverés
- kiolvasztás
Tartozékok: BBQ nyárs,1fekete zománcozott sütőtálca, 1 fekete
zománcozott zsírfelfogó tálca
A TŰZHELY MEGTEKINTHETŐ AZ ALÁBBI ÜZLETÜNKBEN
Electrolux Buda [térkép]
Cím: 1117 Bp Fehérvári út 50-52.
Telefon: (+36-1) 382-01-12
Mobil: (+36-20) 922-33-55
Fax: (+36-1) 204-02-73









































































